Saulkrastu vasara atnāk ar svinīgu Zilā karoga pacelšanu peldvietā "Centrs", peldsezonas sākšanos, burvīgiem brīvdabas sarīkojumiem un aktivitātēm, kuras saistītas ar atpūtu svaigā gaisā.


Peldvieta "Centrs" aicina atpūsties Jūras parkā – uzspēlēt pludmales volejbolu, vingrot uz āra trenažieriem vai vingrotāju laukumā. Mazuļiem te iekārtots rotaļu laukums, bet vecākiem iespēja baudīt saules peldes kādā no sauļošanās krēsliem.

Jūras parks un peldvieta "Centrs"

Apvieno laisku atpūtu ar veselīgām un sportiskām aktivitātēm! Jūras parks aicina izmantot āra trenažierus, ielu vingrotāju un pludmales volejbola laukumus vai gluži vienkārši atjaunojošu skrējienu gar jūras krastu! Gan mazs bērns, gan pieaugušais te atradīs aizraujošu un sev piemērotu nodarbi.


Kontakti: Ainažu iela 13b, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952641

Atrašanās kartē


Parkā un tā tuvumā atrodas kafejnīcas "Costa del Sol", "Mare", "Saules dārzs" un "Lagūna" – tās piedāvā nobaudīt gardas maltītes un atspirdzinošus dzērienus. Informācija par kafejnīcām. 

Bezvēja dienās pludmalē līdzās parkam darbojas SUP dēļu noma EasySUP.lv. Uz SUP dēļa diena paiet nemanot un ķermenis iegūst vienmērīgu skaistu iedegumu! 

Ātruma mīļotājiem tiek piedāvāta ūdens motociklu noma.

SUP dēļu noma "EasySup.lv"

Nomas cenas SUP airu dēļiem:
60 min / 7 eur
1 diena / 30 eur
papildus peldveste / 2 eur
SUP sēdeklītis / 3 eur

Komplektā ietilpst:
1 SUP dēlis + 1 peldveste + 1 airis


Kontakti: tālrunis:
+371 29407374
+371 29545948

www.easysup.lv | easysup@easysup.lv

Ūdensmocis Saulkrastos

Nomas cenas:
10 minūtes - 20 eiro


Kontakti: tālrunis:
+371 29288437

Facebook lapa


Ja plānojat atpūsties draugu vai bērnu lokā un apvienot patīkamo ar izzinošo, aicinām uzmeistarot kādu piemiņas lietu Asnates Grēves vadībā, kā arī apciemot Saulkrastu visneparastāko mītni – vietu, kur mājo divriteņi – Saulkrastu velosipēdu muzeju!

Radošās darbnīcas un kultūrizklaidējošā programma "Saulkrastu stāsti" 

Piedāvājam nākt un darboties radošā darbnīcā.

Kontakti:
Asnate Grēve radošās darbnīcas, tālrunis: +371 29183736

www.seasidefeeling.lv | seasidefeeling@inbox.lv


Iepriekšējas pieteikšanās

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Bagātīgā Jāņa un Gunta Sereginu velosipēdu kolekcija, kuras veidošana sākusies 1977.gadā, jau vairākus gadus apskatāma pašu radītā muzejā. Tā veidota no tehniski interesantākajiem Latvijā atrastajiem velosipēdu attīstības vēstures paraugiem. Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara un līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Muzejā plaši pārstāvētas dažādas lietas saistītas ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu un biedrībām. Šī ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā un lielākā Baltijā.

Kontakti: tālrunis: +371 28883160

Adrese: Rīgas iela 44, Saulkrasti

Darba laiks: 10.00–18.00 (V-IX), pārējā laikā pēc iepriekšējas pieteikšanās

Atrašanās kartē | www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv


Lai dotos vasarīgā un jautrā braucienā, izmanto kādu no Saulkrastu velosipēdu nomām - "Saulkrastu velo noma" vai "VeloDžeks". Jums noderēs Saulkrastu tūrisma ceļvedis "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā". Lai dotos tālākos izbraucienos, iesakām lielo apli – velomaršruts nr. 109 jeb Piļu un muižu maršrutu.

Velonoma "Saulkrastu velosipēdu noma", velo remonts un veikals

Pilsētas velosipēdu noma (pieaugušo un bērnu velosipēdi) - kopumā 25 velosipēdi

Velo piekabe

Tandēma velo

Bērnu sēdeklīši (līdz 22 kg)

Pieaugušo un bērnu ķiveres


Darba laiks: 10.00–18.00 (lūgums zvanīt)

Kontakti: Rīgas iela 44, Saulkrasti, tālrunis: +371 28883160
www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv

Velonoma "VeloDžek", velo remonts un veikals

Velo noma, veloserviss un velopiederumu veikals.
1h - 3€
diena - 10€ [9h]
24h - 13€
Bērnu sēdeklītis - 3€ un ķivere bez maksas (24h). 
Atlaides piemērotas velo un dienu skaitam.
Darba laiks: P.-slēgts, O.-S. 10:00-19:00, Sv. 11:00-17:00

Kontakti: Ainažu iela 24a, Saulkrasti, tālrunis: +371 26702228

57°16'01" 24°24'53"


Bet tiem, kuri labprātāk laiku pavadītu radošās nodarbībās, iesakām apgūt glezniecības prasmes "JD Art klubs". Radošām dvēselēm piedāvājam smelties iedvesmu pastaigās uz Zvejniekciema akmeņaino pludmali un Skultes ostas Ziemeļu molu.

"JD ART klubs"

 

Nodibināts cilvēkiem, kam patīk gleznot vai zīmēt modeļus, portretus, klusās dabas. Šī kluba dalībnieki var būt cilvēkino 15–115 gadiem. Laipni ir aicināti cilvēki, kam māksla ir sirdslieta un kuri vēlas būt kopā ar citiem māksliniekiem un klubiņā veidot savu mākslas nišu Saulkrastos. Aplūkojiet latviešu mākslinieku darbnīcas!


Kontakti:
Lazdu iela 22, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952367
http://jdartklubs.lv | ddelgalvis@apollo.lv

57°16'41" 24°25'24"

Zvejniekciems un Skultes osta

19. gadsimtā izveidojās neliels ciems Skultes jūrmalā, kuru apdzīvoja zvejnieki. Nosaukums Zvejniekciems radās no iedzīvotāju pamatnodarbošanās. 1967. gadā Skultes Zvejniekciema daļa pievienojās Saulkrastu pilsētciematam. Šodien Zvejniekciemā darbojas Skultes osta, kuru svinīgi atklāja 1939. gada 7. oktobrī. Akmens, ko izvēlējies Kārlis Ulmanis kā ostas būves liecinieku, joprojām atrodas Zvejniekciemā, un ostā arī šodien notiek aktīva darbība. Starp Skultes ostu un Saulkrastu pludmali atrodas Zvejniekciema akmeņainā pludmale. Vieta radošām dvēselēm, kur iedvesmoties vasaras atspulgos, kur dzirdēt ko jaunu, klausoties priežu rudens sarunas, un būt ar sevi ziemas stindzinošajā gaisā vai pavasara mūzas gaidās.

Atrašanās kartēZvejniekciemu iesakām apmeklēt gan arhitektūras pētniekiem, kam interesē Martas Staņas atstātais mantojums, gan tiem, kuri vēlas doties brīvdabas izjādēs zirgu mugurā. Pastaigā pa Zvejniekciemu jums noderēs ceļvedis "Pāri četrām upēm".

Kultūras nams "Zvejniekciems"

20. gs. vidū kolhoza "Zvejnieks" vajadzībām to projektēja izcilā arhitekte Marta Staņa (1913–1972), funkcionālisma piekritēja (projektējusi arī Dailes teātra ēku Rīgā). Kultūras nama pamati tika likti 1952. gadā, taču materiālu trūkuma dēļ to cēla ilgi – 5 gadus. Kad namu 1956. gada 8. novembrī atklāja, tas bija viens no modernākajiem ne vien Rīgas rajonā, bet visā republikā. Centrālā telpa kultūras namā ir lielā skatītāju zāle 700 skatītājiem. Marta Staņa Zvejniekciemā projektējusi arī divas daudzstāvu dzīvojamās mājas skolotājiem, Zvejniekciema vidusskolu un mākslinieku Postažu ģimenes vasarnīcu.

Atrašanās kartē

Zirgu izjādes un vizināšanās pajūgā "Saules zirgi"Izjādes gar jūru, apvidū vai drošā aplokā - vizināšanās dažāda veida ratos, bērnu vizināšana ar ponijiem. Jaunlaulāto, jubilāru, vecmeitu / vecpuišu ballīšu, utt. foto sesijas ar zirgiem pie jūras vai apvidū - mežā. Kāzinieku vizināšana, foto sesijas droškā vai vagonettes tipa augstajos ratos ar baltu zirgu. Izbraucam uz Jūsu izvēlētām pasākumu vietām.


Lūgums pieteikties savlaicīgi!


Kontakti: Upes iela 33a, Zvejniekciems, tālrunis: +371 29460788 Ilona
http://www.sauleszirgi.lv


Ja jūs vilina jūras, upju un kāpu skaistie skati, dodieties pastaigā pa aptuveni 4 km garo "Saulrieta taku", kas stiepjas no Baltās kāpas līdz Saulkrastu centram.

Saulrieta taka


Ja vēlies piedzīvot spēcinošu pastaigu un ieelpot jūras gaisu, dodies izbaudīt 3,6 km garo meža taku, kas stiepjas gar jūras piekrasti no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. Tavam skatam pavērsies smilšu pludmale un mierpilnais kāpu mežs, kurā aplūkojamas 20 dižpriedes. Dažas priedes ir pat 200 gadus vecas. Neaizmirsti klausīties putnu dziesmās un vērot sīkumus. Ja Tev paveiksies, ieraudzīsi mazo, īpaši aizsargājamo kukainīti – priežu sveķotājkoksngrauzi!

Atrašanās kartē


Jauniešiem noteikti patiks peintbola parks "Bušas", kurā var ne vien aktīvi izkustēties komandās un uzvārīt gardu zivju zupu, bet arī izmantot telšu vietas un ieiet pirtī.

Peintbola parks "Bušas"

Aktīvās atpūtas peintbola parks un kempings "Bušas" piedāvā adrenalīna cienīgas izjūtas profesionāli izveidotā peintbola laukumā un relaksējošu atpūtu pirtis apartamentos mūsu kempingā pēc peintbola spēles. Organizējam gan kooperatīvus pasākumus, gan bērnu dzimšanas dienas ballītes. Profesionāls ekipējums un cienīga personāla attieksme ļaus Jums labi pavadīt laiku. Iepriekšēja pieteikšanās.


Kontakti: tālrunis: +371 26785909, +371 26441386

www.busas.lv


Lai enerģijas pietiktu visai dienai, aicinām nobaudīt vietējo ceptuvju un kafejnīcu ar mīlestību gatavotās maizītes un ēdienus!

Latvijā audzētus lauku saimniecību labumus var iegādāties Cietā rieksta tirgū!

Cietā rieksta tirgus


Latvijā audzēti dārzeņi, augļi un ogas, kūpināti, sālīti un žāvēti gaļas izstrādājumi, zivju produkti, piena produkti, graudaugu produktu un maize, medus, puķes, sēklas, stādi, lietišķās mākslas un daiļamatniecības priekšmeti u.c.

Darba laiks:
piektdienas 15:00-20:00

Kontakti: Rīgas iela 77, Saulkrasti, tālrunis: +371 22079570
Lai izbaudītu īpašas rūpes par jūsu labsajūtu, aicinām apmeklēt Saulkrastu skaistumkopšanas salonus un SPA!

Skaistumkopšana un SPA "Klēra J.K"


- Sejas procedūras
- Ķermeņa procedūras, masāžas
- Limfodrenāžas zābaki
- Vakuummasāža ar aparātu
- Vaksācija
- Manikīrs un pedikīrs
- Gelish lakas pārklājums
- Uzacu, skropstu krāsošana
- Skropstu ilgviļņi
- Uzacu korekcija
- Ausu ļipiņu caurduršana
- Nopērkama "Academie" kosmētika

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Ainažu iela 9, Saulkrasti, tālruņi: +371 67952350, +371 29562407

www.klera.lv

Skaistumkopšana un SPA "Skaistuma laboratorija"


"Skaistuma laboratorija" piedāvā kosmētiķa, masiera, friziera un nagu kopšanas speciālista pakalpojumus. Salons ir aprīkots ar modernu aparatūru, piedāvājot plašu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu par ļoti pievilcīgām Saulkrastu cenām.


SIA Skaistuma laboratorija īpašniece ir Linda Zeltiņa, kas pati ir praktizējoša kosmētiķe, kā arī pasniedzēja Staptautiskajā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā - vadošajā kosmētikas skolā Latvijā, kurā tiek gatavoti jaunie kosmētiķi. Ar ilggadējām praktiskām un teorētiskām zināšanām salona apmeklētājiem tiek piedāvāti augstākās kvalitātes pakalpojumi. Salona speciālisti  strādā pēc iepriekšēja pieraksta.


Kontakti: Rīgas iela 32c,Saulkrasti, tālruņi: +371 29210099

http://www.skaistumalaboratorija.lv | https://www.facebook.com/skaistumalaboratorija

Skaistumkopšanas privātprakse

 
Skaistumkopšanas privātpraksē par Tevi parūpēsies sertificēti Skaistumkopšanas speciālisti ar augstāko izglītības līmeni Latvijā. Izvēloties atbilstošu procedūru un veltot īpašas rūpes Jums. Strādājam ar profesionālo franču kosmētiku Thalion, kuras filosofijas pamatā ir jūras augu bagātība un piejūras augu ekstrakti. Tas ir unikāls ieguldījums veselībā, nodrošinot pilnīgu un normālu organisma funkciju. Atklājiet jūras bagātību priekšrocības sava organisma veselībai un ādas skaistumam ar mūsu produktiem, kas radīti iedvesmojoties un mīlot jūras ekoloģisko vidi.
Piedāvājam arī nagu kopšanas speciālista pakalpojumus.
Piedāvājam plašu procedūru klāstu:
- Sejas kopšanas procedūras ar atjaunojošu, mitrinošu un attīrošu iedarbību,
- Sejas klasiskās procedūras, masāžas,
- Ķermeņa procedūras ar slaidinošu, tonizējošu un relaksējošu iedarbību,
- Ķermeņa masāžas,
- Vaksācijas,
- Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija;
- Skropstu pieaudzēšanu;
- AHA pīlingus,
- Aparat procedūras - vakuums,
- Manikīrs, pedikīrs ar aparāttehnologiju, gelish pārklājums;
- Profesionālos mājas kopšanas produktus un uztura bagātinātājus īpašām rūpēm par Jūsu ādu mājas apstākļos.

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Saulkrasti, Ainažu iela 34 (Saulkrastu poliklīnika) 1.stāvs, 13. kabinets (kabinets aiz reģistratūras)
Sertificeta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā +371 28 64 55 88
Nagu kopšanas speciāliste +371 27 47 39 95
http://www.thalion.lv/index.html | https://www.facebook.com/skaistum |
info@thalion.lv

 

AMIL SPA - labklājības centrs

 
 
AMIL SPA - labklājības centrs. Ķermenis - prāts, dvēsele, gars - mājās.

Netradicionālo un alternatīvo terapiju centrs, kurš piedāvā ķermeņa kopjošās un holistiskās procedūras, masāžas; neformālās teorētiskās un praktiskās lekcijas, pieaugušo neformālo izglītību, konsultācijas; māju aromaterapijas tīrīšanu un Tavas vides enerģētisko balansēšanu pēc Vastu Shastra principiem.

Kontakti: Raiņa iela 5, Saulkrasti; www.self-homewellness.com | info@self-homewellness.com | Facebook, tālruņi +371 29848686, +371 29262383


Kad diena aizvadīta un ir sajūta, ka negribas doties prom, esiet mīļi gaidīti Saulkrastu novada naktsmītnēs!


Vasaras foto mirkļus aicinām publicēt sociālajā tīklā Instagram. Ja aprakstam pievienosiet mirkļa atzīmi #Saulkrasti, mēs tos pārpublicēsim mūsu instagram.com/saulkrastic profilā, dodot iespēju neaizmirstamos brīžus Saulkrastos ieraudzīt arī citiem.


Citas aktivitātes


Joga Saulkrastos

Nodarbību laiki:
Trešdiena: 18:30 (Inga)
Piektdiena: 8:30 (Inga), 18:30 (Edgars)

Svētdiena: 8:30 (Edgars), 11:00 (Inga)

Nodarbības notiek netālu no peintbola parka “Bušas”, d/s “Roze”. Par nodarbību laikiem un privātnodarbībām iespējams vienoties.

Jogas nodarbības vada Latvijas Holostiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas sertificēti pasniedzēji ar ilggadēju pieredzi.

Kontakti: tālrunis: +371 29589565 (Inga)


Saulkrastu sporta halle

Saulkrastu sporta centrs, trenažieru zāle un multifunkcionālā arēna ar asfalta segumu basketbolam, florbolam, futbolam.


Darba laiks:
darba dienās 8.00 – 22.00
sestdienās un svētdienās 10.00 – 21.00


Kontakti: Smilšu iela 3, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952497

www.saulkrasti.lv | sports@saulkrasti.lv


57°15'40" 24°25'06"

Zvejniekciema mini skeitlaukums


Zvejniekciema mini skeitlaukums atrodas līdzās Zvejniekciema vidusskolai un bērnu rotaļlaukumam stadiona teritorijā.


Kontakti: Zvejniekciema stadions, Bērzu aleja 7, Zvejniekciems

57°19'10" 24°25'04"

Saulkrastu brīvdabas estrāde


Saulkrastu estrāde - vēsturiski Saulkrastu estrāde atrodas blakus kādreizējam Neibādes kūrortam, un par to liecina arī estrādes parkā esošā piemiņas kolonna Neibādes dibinātājam Karlam fon Reiternam, kuru 1877.gadā atklājis Augusts fon Pistolkorss.


Mūsdienās Saulkrastu estrāde ir vieta, kas vasarās aicina pie sevis skatītājus no visas Latvijas jo Saulkrastu estrādē pēdējo trīs gadu laikā viesojušies teju visi Latvijā zināmie estrādes mākslinieki. Ik gadus Saulkrastu estrāde aicina uz E.Liepiņa atceres koncertiem, U.Dukas mūzikas svētkiem, bet visplašāk apmeklēti arvien ir Saulkrastu svētku sarīkojumi.


Kontakti: Ainažu iela 42, Saulkrasti, tālrunis: +371 67954179

57°16'38" 24°25'06"

Saules laukums

Saules laukums - vieta, kas iezīmē mūsdienu Saulkrastu centru. Jau ceturto gadu tā ir iemīļota gan pašiem saulkrastiešiem, gan arī Saulkrastu viesiem, lai kopīgi svinētu ne tikai tādus svētkus kā LR Neatkarības atjaunošanas gadadienu, vasaras sezonas atklāšanas svinības, Līgo svētku ielīgošanu, Baltu vienības dienu, bet arī Jaungada sagaidīšanu.


Pateicoties jaukajai, sakārtotajai videi - skatuve, oriģinālas formas deju lakumus, gaismas - un jūras tuvumam, arī šogad Saules laukums pie sevis aicinās ciemos gan džeza mūzikas mīļotājus, gan tos, kuriem tīk klasiskā mūzika, gan tos, kuri interesējas par atraktīvām izklaidēm.


Kontakti: Ainažu iela 13b, tālrunis: +371 67954179

57°16'01" 24°24'49"