Saulkrasti rudenī aicina izbaudīt krāsas un nesteidzīgu atpūtu.

Bet vasara ir ne tikai pludmales laiks, tas ir arī baudīšanas laiks. Laiks, kad varam nesteidzīgi baudīt mākslu, dabu un arī dažādas ķermeņa procedūras.
Skaistumkopšana un SPA "Klēra J.K"


- Sejas procedūras
- Ķermeņa procedūras, masāžas
- Limfodrenāžas zābaki
- Vakuummasāža ar aparātu
- Vaksācija
- Manikīrs un pedikīrs
- Gelish lakas pārklājums
- Uzacu, skropstu krāsošana
- Skropstu ilgviļņi
- Uzacu korekcija
- Ausu ļipiņu caurduršana
- Nopērkama "Academie" kosmētika

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Ainažu iela 9, Saulkrasti, tālruņi: +371 67952350, +371 29562407

www.klera.lv

 

Skaistumkopšana un SPA "Klēra Lukss SPA"

 
- SPA rituāli ķermenim un sejai
- SPA rituāli ar saunu
- Sejas procedūras
- Procedūras uzacīm un skropstām
- Biorevitalizācija un mezoterepija
- Ķermeņa pīlings-masāža
- Ķermeņa procedūra slaidumam ar ietīšanu
- Procedūra vēderam
- Ķermeņa procedūra liekā šķidruma izvadīšanai
- Ķermeņa ietonēšana
- Vakuummasāža u.c.

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Ainažu iela 25 k.1-1, Saulkrasti, tālrunis + 371 29632863, www.klera.lv

Skaistumkopšana un SPA "Skaistuma laboratorija"


"Skaistuma laboratorija" piedāvā kosmētiķa, masiera, friziera un nagu kopšanas speciālista pakalpojumus. Salons ir aprīkots ar modernu aparatūru, piedāvājot plašu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu par ļoti pievilcīgām Saulkrastu cenām.


SIA Skaistuma laboratorija īpašniece ir Linda Zeltiņa, kas pati ir praktizējoša kosmētiķe, kā arī pasniedzēja Staptautiskajā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā - vadošajā kosmētikas skolā Latvijā, kurā tiek gatavoti jaunie kosmētiķi. Ar ilggadējām praktiskām un teorētiskām zināšanām salona apmeklētājiem tiek piedāvāti augstākās kvalitātes pakalpojumi. Salona speciālisti  strādā pēc iepriekšēja pieraksta.


Kontakti: Rīgas iela 32c,Saulkrasti, tālruņi: +371 29210099

http://www.skaistumalaboratorija.lv | https://www.facebook.com/skaistumalaboratorija


Skaistumkopšanas privātprakse

 
Skaistumkopšanas privātpraksē par Tevi parūpēsies sertificēti Skaistumkopšanas speciālisti ar augstāko izglītības līmeni Latvijā. Izvēloties atbilstošu procedūru un veltot īpašas rūpes Jums. Strādājam ar profesionālo franču kosmētiku Thalion, kuras filosofijas pamatā ir jūras augu bagātība un piejūras augu ekstrakti. Tas ir unikāls ieguldījums veselībā, nodrošinot pilnīgu un normālu organisma funkciju. Atklājiet jūras bagātību priekšrocības sava organisma veselībai un ādas skaistumam ar mūsu produktiem, kas radīti iedvesmojoties un mīlot jūras ekoloģisko vidi.
Piedāvājam arī nagu kopšanas speciālista pakalpojumus.
Piedāvājam plašu procedūru klāstu:
- Sejas kopšanas procedūras ar atjaunojošu, mitrinošu un attīrošu iedarbību,
- Sejas klasiskās procedūras, masāžas,
- Ķermeņa procedūras ar slaidinošu, tonizējošu un relaksējošu iedarbību,
- Ķermeņa masāžas,
- Vaksācijas,
- Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija;
- Skropstu pieaudzēšanu;
- AHA pīlingus,
- Aparat procedūras - vakuums,
- Manikīrs, pedikīrs ar aparāttehnologiju, gelish pārklājums;
- Profesionālos mājas kopšanas produktus un uztura bagātinātājus īpašām rūpēm par Jūsu ādu mājas apstākļos.

Salona speciālisti strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Kontakti: Saulkrasti, Ainažu iela 34 (Saulkrastu poliklīnika) 1.stāvs, 13. kabinets (kabinets aiz reģistratūras)
Sertificeta skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā +371 28 64 55 88
Nagu kopšanas speciāliste +371 27 47 39 95
http://www.thalion.lv/index.html | https://www.facebook.com/skaistum |
info@thalion.lv

"Rozēni" dziednieciskā pirts

 
Lielisks pasākums radu un draugu kompānijām. Saaukstēšanās saslimšanu profilakse. Pašsajūtas uzlabošanai un noguruma  noņemšanai. Pieredzējušiem pirts cienītājiem un sportistiem. Vispārējā muskuļu tonusa paaugstināšanai. Slodzes rezultātā iegūto šlakvielu izvadīšanai.


Kontakti: tālrunis: +371 29196438
www.rozeni.lv

57°19'18" 24°25'43"


Kafejnīca–konditoreja "10 Balles"

Šeit Jūs varat nesteidzīgi nobaudīt gardos konditorejas izstrādājumus, logos vērojot ātro pilsētas kustību. Dažādiem pasākumiem un svinībām cep kūkas, kliņģerus, pīrādziņus, cepumus un citus gardumus.


Kontakti: Ainažu iela 9, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952873

57°15'48" 24°24'52"

Kafejnīca-ceptuve "Bemberi"


Kafejnīca-ceptuve piedavā nobaudīt garšīgās smalkmaizītes, kūciņas un picas, vai kādu nu pusdienu piedāvājumiem, mierīgā atmosfērā. Dažādiem pasākumiem un svinībām cep kūkas, kliņģerus, pīrādziņus, cepumus un citus gardumus pēc Jūsu pasūtījuma. Piegādi iespējams noformēt, tikai zvanot un vienojoties par to iepriekš.  


Kontakti:
 Vidrižu iela 21D, Saulkrasti, tālrunis: +371 67951251 +371 29263357
www.bemberi.lv | bemberi@bemberi.lv

57°16'17" 24°25'45"

Kafejnīca "Bemberi"

Kafejnīca, kurā var nobaudīt gardus kebabus, smalkmaizītes, kūciņas, vai kādu nopietnāku ēdienu. 


Kontakti:
 Raiņa iela 7, Saulkrasti, tālruņi: +371 67952236 +371 28695448
www.bemberi.lv | bemberi@bemberi.lv

57°15'46" 24°24'51"

Abras tirgus


Latvijā audzēti dārzeņi, augļi un ogas, kūpināti, sālīti un žāvēti gaļas izstrādājumi, zivju produkti, piena produkti, graudaugu produktu un maize, medus, puķes, sēklas, stādi, lietišķās mākslas un daiļamatniecības priekšmeti u.c.

Darba laiks:
oktobris-aprīlis: piektdienās no 13.00 - 19.00                         


Kontakti: Rīgas iela 77, Saulkrasti, tālrunis: +371 22079570


Sniegotās dienās iesakām izbraukt ar slēpēm gar piekrasti, apmeklēt Saulkrastu sporta centra un kafejnīcas "Cietais rieksts" slidotavas. Slēpotājiem vai kājāmgājējiem, plānojot vienas dienas maršrutu, noderēs ceļvedis "Pāri četrām upēm", bet dodoties 2 līdz 3 dienu slēpojumā gar piekrasti – Vidzemes piekrastes karte tūristiem.


Pēc aktīvām nodarbībām svaigā gaisā, izbaudiet Saulkrastu naktsmītņu pirtiņas vai dziedniecisko pirti "Rozēni", kur uzzināsiet, ko nozīmē īsts pirts rituāls un pirtnieks.


Mazos un lielos novadniekus un pilsētas viesus priecēs tradicionālie ziemas sarīkojumi – svētku egles iedegšana Saules laukumā, Ziemassvētku koncerti Pēterupes baznīcā, Romas katoļu Dieva žēlastības baznīcā un kultūras namā "Zvejniekciems", kā arī Jaunā gada uguņošana un koncerts Saules laukumā.

Saulkrastu (Pēterupes) luterāņu baznīca


Pēterupes baznīca pirmā ēka celta 1641. gadā. Mūsdienās saglabājies ceturtais, 1856. gadā jaunceltais dievnams. Tā altāra gleznu Kristus pie krusta (Golgāta) 1856. gadā gleznojis Jozeps Millers, paraugam izmantojot sava skolotāja Pētera Kornēliusa radīto altārgleznu Minhenes Ludviķa baznīcā. Dievnamu iesvētīja 1864. gadā un pēc gada baznīcā uzstādīja Martina firmas ērģeles ar 8 reģistriem, ko 1903. gadā paplašināja uz 14 reģistriem. Diemžēl ērģeles izpostīja 2. Pasaules kara laikā.

Atrašanās kartē | www.saulkrastubaznica.lv

Romas katoļu Dieva žēlastības baznīca

1998. gadā pie Ķīšupes, blakus parkam un estrādei, pēc arhitekta Jāņa Šrēdera projekta uzcēla un iesvētīja Romas katoļu Dieva žēlastības baznīcu ar 300 vietām. Kristus tēls altārgleznā ir tāds, kādu to vīzijā 1931. gada 22. februārī Polijas klosterī redzējusi svētā klostera māsa Faustīna, un to veidojis mākslinieks Ēriks Pudzēns.

Atrašanās kartē

Kultūras nams "Zvejniekciems"

20. gs. vidū kolhoza "Zvejnieks" vajadzībām to projektēja izcilā arhitekte Marta Staņa (1913–1972), funkcionālisma piekritēja (projektējusi arī Dailes teātra ēku Rīgā). Kultūras nama pamati tika likti 1952. gadā, taču materiālu trūkuma dēļ to cēla ilgi – 5 gadus. Kad namu 1956. gada 8. novembrī atklāja, tas bija viens no modernākajiem ne vien Rīgas rajonā, bet visā republikā. Centrālā telpa kultūras namā ir lielā skatītāju zāle 700 skatītājiem. Marta Staņa Zvejniekciemā projektējusi arī divas daudzstāvu dzīvojamās mājas skolotājiem, Zvejniekciema vidusskolu un mākslinieku Postažu ģimenes vasarnīcu.

Atrašanās kartē


Nespēji palikt vienaldzīgs un Saulkrastu ziemu noķēri arī bildēs? Savus izcilākos foto mirkļus publicē sociālajā tīklā Instagram, aprakstam pievienojot mirkļa birku #Saulkrasti. Mēs tos pārpublicēsim mūsu instagram.com/VisitSaulkrasti profilā, dodot iespēju neaizmirstamos brīžus Saulkrastos ieraudzīt arī citiem.


Tūrisma informāciju par atpūtu un sarīkojumiem Vidzemes piekrastē meklē #Android aplikācijā "Vidzeme Coast".


Telpas svinībām <-uzklikšķini uz nosaukuma!Citas aktivitātes


Baltā kāpa

Baltā kāpa, kad uzkrīt sniegs, tā vien vilina skaisto skatu cienītājus.
Kāpa atrodas Inčupes labajā krastā, pie upes ietekas jūrā, no tās paveras izcili skaists skats uz Rīgas jūras līci. 18 metru augstā kāpa Inčupes labajā krastā pie upes ietekas jūrā ir lieliska skatu vieta, no kuras vērot Rīgas jūras līci. Vēsturiski Baltā kāpa ir smilšu veidojums, kas veidojies pirms 405–350 miljoniem gadu.
Šeit uzņemti skati vēsturiskajām Rīgas kinostudijas mākslas filmām "Kā gulbji balti padebeši iet" (1956) un "Nauris" (1957). 

Atrašanās kartē

Dabas parks "Piejūra"


Sniegotās ziemās dabas parks "Piejūra" ir lieliska vieta lai dotos izbraukumos ar slēpēm un kamaniņām.

 

Atrašanās kartē


Saulrieta taka


Ja vēlies piedzīvot spēcinošu pastaigu un ieelpot jūras gaisu, dodies izbaudīt 3,6 km garo meža taku, kas stiepjas gar jūras piekrasti no Baltās kāpas līdz Saules tiltam arī ziemā.
 

Atrašanās kartē 

Saulkrastu velosipēdu muzejs

Bagātīgā Jāņa un Gunta Sereginu velosipēdu kolekcija, kuras veidošana sākusies 1977.gadā, jau vairākus gadus apskatāma pašu radītā muzejā. Tā veidota no tehniski interesantākajiem Latvijā atrastajiem velosipēdu attīstības vēstures paraugiem. Kolekcija ataino Latvijas velosipēdu rūpniecības vēsturi pirms Otrā pasaules kara un līdzās unikāliem eksponātiem šeit aplūkojama seno laiku darbnīca un veikals. Muzejā plaši pārstāvētas dažādas lietas saistītas ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu un biedrībām. Šī ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā un lielākā Baltijā. 

Rudens, ziemas un pavasara laikā muzeju iespējams apmeklēt iepriekš piesakoties!

Atrašanās kartē | www.velomuseum.lv | info@velomuseum.lv | tālrunis: +371 28883160Peintbola parks "Bušas"

Aktīvās atpūtas peintbola parks un kempings "Bušas" piedāvā adrenalīna cienīgas izjūtas profesionāli izveidotā peintbola laukumā un relaksējošu atpūtu pirtī visu cauru gadu. Organizē gan kooperatīvus pasākumus, gan bērnu dzimšanas dienas ballītes. Profesionāls ekipējums un cienīga personāla attieksme ļaus Jums labi pavadīt laiku. Iepriekšēja pieteikšanās.


Kontakti: tālrunis: +371 26785909, +371 26441386

www.busas.lvZvejniekciems un Skultes osta


19. gadsimtā izveidojās neliels ciems Skultes jūrmalā, kuru apdzīvoja zvejnieki. Nosaukums Zvejniekciems radās no iedzīvotāju pamatnodarbošanās. 1967. gadā Skultes Zvejniekciema daļa pievienojās Saulkrastu pilsētciematam. Šodien Zvejniekciemā darbojas Skultes osta, kuru svinīgi atklāja 1939. gada 7. oktobrī. Akmens, ko izvēlējies Kārlis Ulmanis kā ostas būves liecinieku, joprojām atrodas Zvejniekciemā, un ostā arī šodien notiek aktīva darbība. Starp Skultes ostu un Saulkrastu pludmali atrodas Zvejniekciema akmeņainā pludmale. Vieta radošām dvēselēm, kur iedvesmoties vasaras atspulgos, kur dzirdēt ko jaunu, klausoties priežu rudens sarunas, un būt ar sevi ziemas stindzinošajā gaisā vai pavasara mūzas gaidās.

Atrašanās kartē

.

Jūras parks un peldvieta "Centrs"


Jūras parks burvīga vieta pastaigām un atpūtai arī ziemā. 


Kontakti: Ainažu iela 13b, Saulkrasti, tālrunis: +371 67952641

Atrašanās kartē

Terēzes Zaķes Mākslas Studija

 

Notiek Saulkrastu lauku teritorijā ”Mazrozītēs”. Keramikas trauku veidošana ar dabas motīvu nospiedumiem mālā, ziedi, lapas ,smilgas un dažādi augi. Kad trauki nožūst tie tiek dedzināti studijā augstas temperatūras krāsnī.Pēc tam ir iespējama māla trauku glazēšanas nodarbība jau Rīgā -studijā ar glazūras ieklāšanu dažādos toņos, tad atkal notiek dedzināšana.Laika apstākļi mūs neietekmē, jo varam darboties ar savāktajiem materiāliem gan uz terases, gan verandā.Kopā pasākums ilgst visu dienu , ar starpbrīžiem atpūtai, bet pati taruku veidošana kādas 6 stundas. Maksā 40eiro kopā ar materiāliem un dedzināšanas izmaksām. Neietilpst tikai pēc tam glazēšanas nodarbība , tā ir atsevišķa nodarbība studijā ar dažādu toņu glazūrām. Viena tāda glazēšanas nodarbība, kas ilgst 3 stundas maksā 20 eiro ar visām glazūru izmaksām un pēc tam otrreizēju dedzināšanu.Pieteikties 20064467 vai WhatsApp.

Read more: https://www.makslasstudija.com/


Kontakti:
Saulkrastu lauku teritorija (netālu no Austras Skujiņas piemiņas akmens), tālrunis: +371  20064467

http://www.makslasstudija.com/makslasstudija@gmail.com
Zirgu izjādes un vizināšanās pajūgā "Saules zirgi"


Izjādes gar jūru, apvidū vai drošā aplokā - vizināšanās dažāda veida ratos, bērnu vizināšana ar ponijiem. Jaunlaulāto, jubilāru, vecmeitu / vecpuišu ballīšu, utt. foto sesijas ar zirgiem pie jūras vai apvidū - mežā. Kāzinieku vizināšana, foto sesijas droškā vai vagonettes tipa augstajos ratos ar baltu zirgu. Izbraucam uz Jūsu izvēlētām pasākumu vietām.


Lūgums pieteikties savlaicīgi!


Kontakti: Upes iela 33a, Zvejniekciems, tālrunis: +371 29460788 Ilona
http://www.sauleszirgi.lv

Joga Saulkrastos


Nodarbības notiek netālu no peintbola parka “Bušas”, d/s “Roze”. Par nodarbību laikiem un privātnodarbībām iespējams vienoties.

Jogas nodarbības vada Latvijas Holostiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas sertificēti pasniedzēji ar ilggadēju pieredzi.

Kontakti: tālrunis: +371 29589565 (Inga)


Ūdens motocikla noma

Nomai pieejams divvietīgais ūdensmotocikls.
Cenas: RXP 10 min 25 EUR;  RXP300 10 min 35 EUR; vizināšanās ar pūsli 10 min 25 EUR.
Noma atrodas  Vidrižu ielas stāvlaukumā pie jūras.
Sīkāks info pa telefonu +371 2988437
Sauķošanās krēslu noma "Kiwi beach"Sauļošanās krēslu un saules sargu noma "Kiwi beach"

Pludmalē,  Ainažu Ielā 13 D


Katamarānu un SUP dēļu noma

Katamarānu, SUP dēļu un sauļošanās krēslu noma pludmalē "Rūķīši",
Ainažu ielā 33b, Saulkrasti.


Cenas:

  • SUP dēlis 9,00 EUR/h vai 6,00 EUR 30 min
  • Katamarāns 12,00 EUR/h vai 7,00 EUR 30 min
  • Sauļošanās krēsls 5,00 EUR dienāLaivu, SUP dēļu, katamarānu, buru katamarānu, kaitborda un
vindsērfnga inventāra, sauļošanās krēslu noma.
Laivu, SUP dēļu, katamarānu, buru katamarānu, kaitborda un
vindsērfnga inventāra, sauļošanās krēslu noma.
Raiņa ielas galā, pludmalē
Sīkāks info pa telefonu +371 29398244