2018. gada 26. un 27. maijā notiks Saulkrastu uzņēmēju biedrības (SUB) organizēts Saulkrastus izzinošs un uzņēmējus popularizējošs pasākums "Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju!"

Piedalies aizraujošā aktivitātē pats, iesaisti draugus un ģimeni!

Noteikumi:
1. 2018. gada 26. vai 27. maijā, laikaposmā no plkst. 11.00 - 18.00 apmeklē kartē norādītos kontrolpunktus - aktīvākos Saulkrastu uzņēmumus.
2. Katrā kontrolpunktā izturi uzņēmēja uzdoto pārbaudījumu, saņem atzīmi uz kartes,ka esi pie uzņēmēja bijis un pārbaudījumu godam izturējis.
3. Atstāj pozitīvu iespaidu uz uzņēmēju (ar aktivitāti, atraktivitāti, tērpu, draugu vai ģimenes loka kuplumu, vecumu - citādi, kā izdomā), lai uzņēmējs tieši Tevi izvēlas kā veicināšanas balvas saņēmēju. No katra uzņēmuma pa viena veicināšanas balva!
4. Nodod ar uzņēmēju zīmogiem vai atzīmēm aizpildīto lapu līdz 2018. gada 27.maija plkst. 19.00 - pārliecinies, ka visos kontrolpunktos esi saņēmis uzņēmēja zīmogu vai atzīmi, apakšā pieraksti savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru
5. Izlozes kārtībā laimē uzvarētāju lielo balvu, ko būs sarūpējuši visi uzņēmēji, kas piedalās "Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju!"

Pat, ja neiegūsi lielo balvu - garantējam - būsi izcili pavadījis laiku un iepazinis Saulkrastu uzņēmējus!

Neskaidrību gadījumā zvani: 22079570 (Artūrs Ancāns)