Aicinām novadniekus katram savā laivā sagaidīt austam sauli kopā ar populāro grupu Carnival Youth. Programmā kino dziesmu koncertsērija “Naivais ku-kū”. 

Koncerts ir bezmaksas un ikviens aicināts ierasties ar savu ūdens transportlīdzekli

Pabažu ezerā nav atļauts pārvietoties ūdens transportā, kurš ir aprīkots ar mehanizētu motoru).

Koncerta sākums plkst. 04.50, ierašanās no 04.00.

Koncerti apmeklētāji atbild par savu drošību uz ūdens un, atbilstoši valstī pieņemtajiem noteikumiem, ierodoties uz koncertu, nav jāuzrāda covid sertifikāts.

Pēc koncerta Pabažu kultūras namā būs iespēja apskatīt meistara Ziedoņa Skrīveļa austo darbu izstādi.

Svētku sajūtu turpināsim Saulkrastu Meža parkā.

Uz svētku un Neibādes ielas no plkst. 10.00 – 16.00 norisināsies tirgus, kurā varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku darinājumus, kā arī ieturēt maltīti.

No plkst. 11.00 – 16.00 Neibādes parks būs pārvērties par vietu, kur varēs aizraujoši pavadīt laiku gados jaunākie novadnieki. Bērnu pilsētiņā noritēs dažādi eksperimenti, iemācīsimies pagatavot saldējumu, radīsim mākoņus, mācīsimies paskatīties uz parastām lietām ar neikdienišķu skatījumu. 

Plkst. 11.00 un 14.00 Brīnumus palīdzēs atklāt Aldis Kalniņš ar izglītojoši izklaidējošu programmu Zili brīnumi.

Plkst. 12.00 asprātīga izrāde bērniem “Kaka un pavasaris”. Izrāde runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā un citām aktuālām tēmām. Programmu papildinās muzikāli priekšnesumi un radošās darbnīcas. 

Noslēgumā, plkst. 15.00 “Kā ruksītim gāja”.

Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams Covid-19 sertifikāts. Līdz 7 gadu vecumam bērnam ieeja kopā ar pavadoni, kuram jāuzrāda derīgs Covid – 19 sertifikāts.

Visas dienas garumā novada teritorijā dažādās vietās izskanēs muzikāli pārsteigumi, par tiem gādās profesionāli mūziķi, gan Sējas un Saulkrastu amatiermākslas kolektīvi.

Svētku dienu noslēgsim saulrietā, kad auto orientēšanās spēlē būs iespēja iepazīt jauno novadu.

Svētki ir jāsvin, bet darīsim to droši un atbilstoši šā brīža apstākļiem.