Saulkrastu ainavu mozaīkas

Līdzās daudzveidīgām atrakcijām, priekšnesumiem, radošajām darbnīcām, notiks mozaīku radošā darbnīca kopā ar Ledenes māksliniekiem.

Mozaīku darbnīcā ikviens dalībnieks, gan liels, gan mazs, varēs izgatavot nelielu mozaīku no krāsainiem stikla gabaliņiem. Saulkrastu saulriets, jūras viļņi, Baltā kāpa vai cits dabas motīvs, pašportrets vai mīļākais dzīvnieks - tavas idejas tev palīdzēs realizēt Ledenes komanda: pieredzējusī stikliniece Marta Ģibiete kopā ar labākajiem asistentiem Dārtu, Elīzu un Jāni.

Nāc ciemos, atrodi mūs Saulkrastu Meža parkā svētdien no 10.00. Vienlaikus varēs strādāt 8-10 cilvēki, darāmais darbiņš prasīs 30-40 minūtes un pacietību. Dalība darbnīcā ir par brīvu, visus izdevumus sedz Saulkrasti.
Rotāšanās ar hennas mākslu Svētku ielā!


Svētku ielas svētku “Saulkrasti iziet ielās” ietvaros greznosimies ar hennas mākslas burvīgo pieskārienu! Hennas zīmējumi aizsargā, dziedina, dod spēku un iedvesmo! Iespēja izvēlēties no plaša dizainu klāsta, savas īpašās rotas radīšanai! Nāc un pievienojies! Būs skaisti!
Pastalu darbnīca Saulkrastu ielas svētku ietvaros


Svētku ietvaros būs iespējams piedalīties arī pastalu darināšanas meistarklasē.

Līdz šodienai pastalas kā tautastērpa daļa saglabājušās, pateicoties Dziesmu un deju svētku tradīcijai. Bet pastalas ir viena no senākajām cilvēku apavu formām, kas palikusi nemainīga līdz mūsdienām. Ar pastalu saistās cilvēku pirmie mēģinājumi materiālu piemērot kājas formai, lai pasargātu pēdu.
Mūsdienās pastalas vairs nav tikai brūnas un dejotājiem, bet katrs var izpausties kā sirds kāro, sarkanas, zilas, zaļas - ar zelta, sudraba vai bronzas siksniņām, utt. iespējas ir bezgalīgas :)

Meistarklases sāksies plkst. 10:00 un 12:00 un katra ilgs aptuveni 3-4 stundas.

Dalība meistarklasē iekļaujot visus nepieciešamos materiālus ir 35 eiro.

Pieteikšanās iepriekš - rakstot mums privātu ziņu šeit Facebook vai uz e-pastu 100pastalas@gmail.com , norādot kājas izmēru un vēlamo pastalu krāsu.