Karlīne Damroze, dzimusi Krauklis, kopā ar rakstnieku Reini Kaudzīti ieradās Pēterupē 1913.gadā. Pēc R.Kaudzītes aiziešanas mūžībā Karlīne, kas bija diplomēta vecmāte, atsāka darbu Pēterupes (Saulkrastu) apkārtnē. Nebūt ne vienkāršā dzīve un attiecības ar Reini atspoguļotas dažās vēstulēs, pierakstītās atmiņās un intervijās. Kopš 20.gs. divdesmitajiem gadiem saglabājusies arī Karlīnes ,,Bērnu saņēmējas dienasgrāmata’’.

Karlīnes dzīves stāstā dalīsies Valmieras Drāmas teātra aktrise Ieva Puķe. Aicinām iepazīt Karlīni Damrozi, sievieti, kuras rokas saņēmušas tik daudz Saulkrastu apkārtnes bērnu, iespējams – arī jūsu vecvecmāmiņu, vecvectētiņu vai kādu radinieku no jūsu dzimtas. Karlīne Damroze šeit nodzīvojusi divdesmit sešus gadus līdz sava mūža novakarei un apglabāta Saulkrastu (Pēterupes) kapsētā. Latviešu folkloras krātuve glabā vairākus desmitus Karlīnes pierakstītu tautas dziesmu.

Ieeja bez maksas. Ierodoties jāuzrāda derīgs digitālais Covid -19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju, vīrusa izslimošanu vai negatīvs Covid-19 testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments – ID karte vai pase. Bērniem līdz 12 gadiem nav jāveic tests un nav jābūt vakcinētiem.