No 30. jūnija līdz 2. jūlijam Saulkrastu novada svētki „Kad burās dzied vējš”

Svētkus atklāsim piektdien, 30. jūnijā, kad pl.19.00 Saules laukumā svinīgi pacelsim svētku karogu, kuru šoreiz darinās Saulkrastu bibliotēkas darbinieki. 

Savukārt Baltajā kāpā pl. 21.30 Saulrieta koncerts kopā ar Elzu Rozentāli un grupu „Bur Mani”, bet pēc tam no Baltās kāpas startēs īpašais MIEGA AUTO – par to, lai visi varētu pirms nākamās svētku dienas labi atpūsties, rūpēsies jauktā kora „Anima” dziedātāji un pūtēju ansamblis „Neibāde”. MIEGA AUTO kursēs cauri Saulkrastiem, tā pieturas punkti tiks izziņoti.

Tie, kuriem nenāks miegs, var droši doties uz Saulkrastu estrādi, kur pl.23.00 sāksies DJ NAKTS – estrādē viesosies 3 LIVE PROJECT ar [Ex] da Bass, iesilda un noslēdz DJ Alvis Still! DJ NAKTS līksmos estrādē līdz pat pl.04.00. 

Svētki turpināsies sestdien, 1. jūlijā:
No 8.00 Ainažu ielā amatnieku un Latvijā ražotu preču tirdziņš. Pieteikšanās anketa: www.saulkrasti.lv
No 9.00 futbols Zvejniekciema stadionā
10.00 pludmales volejbols MIX grupā Jūras parkā
10.00 ielu florbols pie Saulkrastu sporta centra 
11.00 airēšana Jūras parkā
11.00 galda teniss sporta centrā
11.00 Novuss MIX grupā sporta centrā 

No 11.00 Saules laukumā - Saulkrastu novada mākslinieciskie kolektīvi un viesi, ātradīšana un ātrtamborēšana, gadskārtējā Gleznotāju iela un radošās darbnīcas un atrakcijas bērniem, pūtēju orķestru saiets – spēlēs PA “Neibāde”, Pociema pūtēju orķestris un īpašie svētku viesi SUNNY GROOVE DIXIE! 

Pl. 19.30 pulcēsimies pie Saules laukuma svētku gājienam, kura tēma šoreiz ir „Kad burās dzied vējš”. Aicinām pašvaldības iestādes, uzņēmējus, biedrības, organizācijas, domubiedrus un draugus pieteikt dalību svētku gājienam līdz 29. jūnijam pa tālruni 67954179 (P.-Pk. 9.00-17.00 vai sūtot e-pastu knz@saulkrasti.lv) 

19.45 svētku gājiens “Kad burās dzied vējš” uz Saulkrastu brīvdabas estrādi.

20.00 svinīga Saulkrastu Gada balvas pasniegšana un svētku GALA koncerts ar enerģisko Gintu Grāveli un šarmanto solisti Gintu Krievkalnu, Kristapa Krievkalna grupu un JK “Anima”, grandiozo Intaru Busuli un Abonementa Orķestri, MC orķestri un solistiem Ivo Grīsliņu – Grīsli un apburošo Dināru Rudāni. Būs arī svētku salūts un pēc pusnakts – balle ar labi zināmo K.Krievkalna instrumentālo grupu. 

Svētku noslēgums 2.jūlijā Saules laukumā, kad nolaidīsim svētku karogu un izlozēsim, kurš gatavos to 2018. gada svētkiem! 

Svētku laikā kursēs arī bezmaksas autobusi, sekojiet reklāmai!