Nāc un izveido savu sudraba rotaslietu Sudraba rotu darbnīcā kopā ar meistariem no Damberga dizaina studijas!
Kad? svētdien, 30. jūnijā,11:00
Kur? AMIL SPA Body & Mind Wellness, Raiņa ielā 5, Saulkrastos

3 stundu laikā taps rotas no Silverdesign sudraba mālu pulvera - sākot no izveidošanas līdz izdedzināšanai ar virtuves gāzes degli un pulēšanai.
Sudraba rotu veidošana tagad ir kļuvusi vienkārša un mājas apstākļos pieejama jebkuram, kuru tas interesē, pat bez iepriekšējas rotkaļa pieredzes.
Jaunums Latvijā - Silverdesign - unikāls izejmateriāls sudraba rotām ir pulveris, kuru samaisot ar ūdeni, veidojas māliem līdzīga masa. Pulveris paredzēts tīra - 99,99% - sudraba rotu izgatavošanai.
Var samaisīt lielāku vai mazāku daudzumu pulvera, lai iegūtu tieši to daudzumu sudraba mālu, kas vajadzīgs konkrētajam projektam. Sausu metāla māla pulvera maisījumu var uzglabāt neierobežoti ilgi un neraizēties, ka tas sakaltīs un kļūs ciets. Māksliniekam nav vajadzīgi dārgi, sarežģīti sudrabkaļa instrumenti. Proti, rotas lietu var taisīt virtuvē, pielietojot virtuves gāzes degli vai gāzes plīti.

Kontakti, lai pieteiktos radošajai darbnīcai: silverdesign@silverdesign.eu vai zvani 29616696, Roberts vai 29848686, AMIL SPA Body & Mind Wellness
Dalības maksa darboties gribētājiem: 25 eiro, veicot priekšapmaksu internetbankā.
Cenā ietverti materiāli un stiprinājumi, instrumenti tēja un kafija pieejami darbnīcas laikā.
Vietu skaits ierobežots!
www.silverdesign.eu