Svētku ielas svētki “Saulkrasti iziet ielās”!

Šie būs svētki, kad mācīsimies priecāties paši par sevi. Lielā koncerta vietā būs ielu muzikanti, daudzās sporta sacensības aizstās 3x3 basketbols, meistarosim pastalas, rotas, suvenīrus, kā arī kopīgi izzīmēsim Meža parku ar graffiti. Baudīsim ēdienus un mākslu, atklāsim cirka akrobātus sevī un labi pavadīsim laiku.

Ielas svētkos piedalīsies:

Mājražotāju un amatnieku tirgus un ielu kafejnīcas.

Mūzika – Kaut kaili, ANSIS, Grooving Miles, Blues Trio, Siguldas Dixieland, Krisy, Saulkrastu amatiermākslas kolektīvi, Santehniķi , ielu muzikanti un citi muzikāli priekšnesumi.

Rīgas Cirka skola – cirka nodarbības lieliem un maziem, objektu manipulācijas ar Poi, lielo burbuļu pasaule, kā arī veiklības un atjautības stafete.

Graffiti Meistarklase - Meistarklasi vadīs Baltijā lielākā ielu mākslas zīmējuma autors Dainis Rudens jeb Rudens Stencil.

Radošās darbnīcas – 100pastalas.lv, makramē veidošana ar YUTA art, stikla mozaīku radīšana ar Ledeni, hennas tetovējumu tapšana, rokassprādžu izgatavošana ar Saulkrastu audēju kolektīvu “Kodaļa”, piekariņu darināšana ar Saulkrastu rokdarbnieku kolektīvu “Krustaines”, lielformāta zīmējums ar gleznotāju studiju “Ultramarīns”.

Aktivtātes un paraugdemonstrējumi – 3x3 basketbola turnīrs “Saulkrastu kokteilis”, līnijdejas, īru dejas, breika dejas, cīņas māksla, ielu modes skate, pop-up mākslas galerija.

Precīzāka programma ar pulksteņa laikiem drīzumā atrodama Facebook: Saulkrastu kultūras centrs