Kā spilgtākie no šīgada mūziķu pulka jāpiemin ASV dzīvojošais austriešu izcelsmes pianists Markus Gotšlihs (Markus Gottschlich), kurš tiek uzskatīts par Kīta Džereta un Čika Koreas tradīciju turpinātāju un uzstāsies festivālā pirmdien. Otrdien skatītāji varēs baudīt itāļu kontrabasa virtuoza Nikolo Farači (Niccolò Faraci) trio un atraktīvā Mister Goldhand ansambli no Francijas. Trešdienas koncertā uzstāsies vieni no gaidītākajiem festivāla viesiem — slavenākā izraēļu saksofonista Daniela Zamira kvartets.

Ceturtdienas koncertā uzstāsies džeza pasniedzēji. Tradicionāli tie būs festivāla meistarklašu pasniedzēji, šogad — vācu perkusionista Matiasa Filipsena (Matthias Philipzen) ansamblis Blue Circle kopā ar Kongo dzimušo vokālisti Majembi Malajiku (Mayembe Malayika), taču arī pārējais koncerts būs veltīts džeza meistariem un vecmeistariem, pateicoties kuriem Latvijā jau desmit gadus džeza mūziku ir iespējams apgūt mācoties profesionālās programmās. Latvijas džeza izglītības jubilejas koncertā uzstāsies ģitārista Andreja Jevsjukova kvartets un arī džeza pasniedzēji kopā ar Mirage Jazz Orchestra.

Piektien ar pazīstamu latviešu melodiju interpretācijām programmā «Latvian Sentiments» uzstāsies zviedru pianista un aranžētāja Hansa Anteheda (Hans Antehed) ansamblis un Jolanta Gulbe, būs dzirdami arī pašmāju instrumentālais trio 3Stick un Coolmans Report, vakara noslēgumam īpašu priekšnesumu sagatavojusi deju studija TEIXMA Jazz Dance.

Festivāla muzikālā programma noslēgsies ar diviem koncertiem sestdienā — Meistarklašu audzēkņu (bezmaksas) koncertu pusdienslaikā un Noslēguma koncertu vakarā. Noslēguma koncertā publiku priecēs Romāna Vertjagina kvartets, kura sastāvā spēlē talantīgi jaunie mūziķi no Krievijas un Ukrainas, kā arī Čīles un ASV mūziķu eksperimentālais Novas Trio — tas ir džeza trio, kurā nav basa, tajā spēlē bugas, ģitāra un vibrafons. Šo eksperimentu labi uzņēmuši gan klausītāji koncertos visā pasaulē, gan arī mūzikas kritiķi, kas viņu ierakstīto albumu atzinuši kā vienu no labākajiem 2013. gadā.

Sestdienas vakara koncertu un šīgada festivālu noslēgt būs gods leģendārajai džeza apvienībai Incognito no Lielbritānijas, kura šogad devusies 35 gadu jubilejas tūrē ar nupat izdoto albumu. Radot, ierakstot un īpaši jau izpildot savu mūziku, grupa kā augstāko mērķi sev vienmēr stādījusi klausītāju iedvesmošanu un viņiem tas lieliski izdodas. Grūvs — vārds, bez kura neiztikt, mēģinot aprakstīt viņu izpildīto mūziku. Grūvs — īsts, tīrs, patiess un dzīvs — bez bungu mašīnām, sempliem vai citiem moderniem paņēmieniem.

Festivāla ietvaros notiks arī bezmaksas koncerti Saules laukumā Saulkrastos un arī uz Origo Summer Stage Rīgā.

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzē.