Šogad „Latvijas Tūrisma forums” svin apaļu jubileju – 10 gadus. Forums ir kļuvis par pazīstamu satikšanās vietu visiem Latvijas tūrisma nozares pārstāvjiem. Pirmssvētku gaisotnē foruma dalībnieki izvērtēs līdz šim paveikto, izvirzīs jaunus mērķus, kā arī apmainīsies ar idejām jaunajam darba cēlienam.

Foruma laikā gan Latvijas, gan ārvalstu eksperti sniegs iedvesmojošu ieskatu radošo industriju un radošās domāšanas nozīmei tūrisma pakalpojumu attīstībā un pievienotās vērtības palielināšanā, kā arī ieskicēs Latvijas potenciālu un resursus kvalitatīvu, radošu tūrisma pakalpojumu virzībai tirgū.

Tāpat arī pasākuma ietvaros tiks godalgoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013” laureāti, kā arī notiks labāko studentu zinātnisko darbu apbalvošana.

Interesentus dalībai forumā aicinām pieteikties līdz 4.decembrim, aizpildot dalībnieka anketu ŠEIT.

„Latvijas Tūrisma foruma 2013” programma pieejama Ekonomikas ministrijas  un Tūrisma attīstības valsts aģentūras mājas lapās.

Informējam, ka interesenti, kuriem nebūs iespējams klātienē piedalīties pasākumā, varēs to vērot tiešraidē internetā Tūrisma attīstības valsts aģentūras mājas lapā www.tava.gov.lv .

Elita Rubesa-Voravko
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: 67013193;
E-pasts: Elita.Rubesa@em.gov.lv; prese@em.gov.lv
Web: www.em.gov.lv;
Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam
Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija;
Youtube: http://www.youtube.com/siltinam