To starp, par 2018. gada publikāciju – karte tūristiem “Vidzemes piekraste”, pārgājienu karte “Vidzemes piekraste” un Vidzemes piekrastes 2018. gada TOP pasākuma kalendārs, sagatavošanu.

Uzņēmēju ievērībai, aktuālās informācijas iesniegšana lielajai kartei un piekrastes pārgājienu kartei līdz 25. septembrim katra novada Tūrisma informācijas centrā!

2018. gadā Vidzemes piekrastes tūrisma informācijas centri plāno piedalīties vairākus starptautiskos tūrisma gadatirgos – Somijā, Lietuvā, Igaunijā un Latvijā. Dalībai Somijas gadatirgū “Matkamessut” Helsinko, kas norisināsies jau janvārī, šogad tiek gatavota karte tūristiem somu valodā (tirāža 5000), līdz ar to, mūsu kopīgā karte 2018. gadā tūristiem būs pieejama jau 7 valodās.

Tika apspriestas arī projekta “Hiking route along the Baltic sea coastline in Latvia-Estonia” aktualitātes un nolemts par vienotu zīmju ievaru Vidzemes piekrastē kājāmgājēju maršrutam.

Sanāksmē piedalījās arī Vidzemes tūrisma asociācijas pārstāvji, kuri informēja par esošo projektu aktualitātēm, norises gaitu un nākotnes plāniem.

Par rudens, ziemas, pavasara un vasaras sezonas tūrisma jaunumiem laipni lūgti sniegt informāciju katra novada Tūrisma informācijas centram, kā arī sūtīt uz tic@saulkrasti.lv ievietošanai www.facebook.com/VidzemeCoast !

Gadskārtējais visas nozares sarīkojums Tūrisma Forums plānots 8. novembrī izstāžu un pasākumu zālē H2O6, Rīgā. Foruma tēma – “Mārketings tūrismā ar un bez finansējuma”.


7. decembrī Vidzemes piekrastes uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji aicinātu uz Vidzemes piekrastes tūrisma konferenci! Sīkāka informācija sekos!