Pašvaldības aģentūras „Saulkrastu kultūras un sporta centrs” pasākumus 2012.gadā apmeklējuši 17 342 cilvēki - 1.pusgadā 7192 un 2.pusgadā 10 150. Plašāk apmeklētie sarīkojumi: Saulkrastu svētki, E.Liepiņa atcerei veltīts koncerts, Ērģeļmūzikas dienas, Muzeju nakts sarīkojums, Līgo balle, Latvijas senioru dziesmu un deju diena – koncerts „Zem treju loku varavīkšņu tilta”, Jaungada balle u.c.
Biedrība “Vasaras mūzikas sesija” organizēto starptautisko džeza festivālu „Saulkrasti Jazz 2012” apmeklēja aptuveni 5000 cilvēku.
Saulkrastu velosipēdu muzeju 2012. gadā ir apmeklējuši 5596 cilvēki. Lielākais apmeklētāju skaita pieaugums, kā ierasts, vērojams vasaras sezonā no maija līdz septembrim. Visbiežāk muzejā iegriezušies apmeklētāji no Latvijas, kā arī no tuvākajām kaimiņvalstīm - Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. 2012.gadā ievērojami pieaudzis velotūristu skaits.

Apkopojot Tūrisma attīstības valsts aģentūras vienotās e-statistikas datus, 2012.gadā Saulkrastu tūrisma informācijas centra pakalpojumus izmantojuši 4568 cilvēki. Sabiedriskās ēkas pakalpojumus kopsummā izmantojuši 12167 cilvēki.
Pēc apmeklējuma, pirmajā vietā ierindojas pašmāju tūristi (2190), otrajā – Krievijas (881), trešajā - Lietuvas (416), ceturtajā – Vācijas (251), piektajā Igaunijas (168) un sestajā – tūristi no Zviedrijas (64) un Somijas (57).

Saulkrastu novada dome šajā gadā ir plānojusi veikt vērienīgu peldvietai “Centrs” nepieciešamās infrastruktūras ierīkošanu. Plānots izveidot jaunus pastaigu celiņus, uzstādīt āra trenažierus, ielu vingrotāju aprīkojumu, rotaļu ierīces, sauļošanās krēslus, iekārtot divus pludmales volejbola laukumus un apgaismojumu. Paralēli norisināsies darbs līdzekļu piesaistei autostāvvietu ierīkošanai, kā arī sākta projektēšana veloceliņa izveidei, lai popularizētu zaļu un veselīgu dzīves veidu.
Arī šogad pašvaldība ar savu finansējumu palīdzēs realizēt jau tradicionālo džeza festivālu “Saulkrasti Jazz 2013” un Saulkrastu svētkus. Aizvadīti tādi pašvaldības atbalstīti sarīkojumi kā Amerikas auto salidojums, sezonas atklāšanas pasākums „Ieripo Saulkrastu vasarā!”, Muzeju nakts un Līgo sarīkojumi. Saulkrastiešus un novada viesus šovasar jauni mūzikas notikumi.

Informācijai
http://www.draugiem.lv/Saulkrastic
http://www.twitter.com/Saulkrastic
http://www.facebook.com/Saulkrasti
http://instagram.com/saulkrastic