„Balttour” – Baltijas populārākā tūrisma izstāde ar pilnīgāko jaunās sezonas piedāvājumu ceļotājiem, tradicionāli labāko atdevi profesionāļiem un īpašu atmosfēru, kur klātienē gūt iespaidus, aktīvi iesaistīties un izbaudīt tūrisma iespējas mājās un pasaulē.

„Balttour” popularitāte ar katru gadu pieaug. Šī tendence novērojama arī tūrisma profesionāļu vidū – 2010. gadā izstādi apmeklēja 3800 profesionālie apmeklētāji, bet 2014. gadā viņu kopskaits pārsniedza 5000. Izstādes ekspozīciju veidoja 450 stendi, kuros darbojās vairāk nekā 700 uzņēmumu pārstāvji no 38 valstīm.

Plānots, ka "Balttour 2015" apmeklēs 30 100 interesenti un no viņiem vismaz 5300 būs dažādu valstu tūrisma profesionāļi un aicinātie klienti.

Svētku atmosfēru bagātinās labākie Latvijas šefpavāri, novadu amatu meistari, lieli un mazi dejotāji, dziedātāji un mūziķi.

"Tūrisma nozare Latvijā ir starp attīstības līderiem, un [2014. gadā] notikusī izstāde to uzskatāmi parādīja. "Balttour" šogad sasniedza popularitātes, piedāvājumu apjoma un dažādības rekordus. Tam pamatā ir Latvijas tūrisma nozares profesionāļu izcilais ikdienas darbs, veidojot tūrisma produktu daudzveidību, pieejamību un ieviešot inovācijas. "Balttour" arī turpmāk būs vadošā izstāde reģionā, kuras saturs iedvesmos gan profesionāļus, gan ceļotājus!" atzīmē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Kitija Gitendorfa.

http://www.balttour.lv/