Kafijas namiņš „Kā Pasakā” ir unikāls ne tikai Saulkrastos, bet arī visā Latvijā. Tajā iespēja ne tikai nogaršot kafiju no dažādām pasaules vietām ar  individuālu kafijas grauzdēšanas paņēmienu, bet arī novērtēt pasakainā dzēriena gatavošanas paņēmienu ietekmi uz garšu un aromātu.

 

Kafijas namiņā tiek piedāvātas arabikas kafijas šķirnes no Etiopijas, Sumatras, Meksikas, kā arī ekskluzīvā kafija Blue Mountain, kura izaudzēta Jamaikas kalnos. Kafijas koki Jamaikā aug Zilo kalnu apkārtnē, kuru ieskauj migla, un tāpēc pupiņas nobriest daudz lēnāk, iegūst īpašu garšu un aromātu.

Indonēzijas kafija Luwak, kura tiek apstrādāta parastās palmcivetas barības traktā, atšķiras ar stipru aromātu, bagātu un spēcīgu garšu, un biezu sīrupa konsistenci.

Kafijas namiņš darbu sāk no 7:00, bet ja kāds/-a steidzās, piemēram, uz vilcienu 7:06, tad laicīgi veicot pasūtījumu iepriekšējā dienā, kaut vai mierīgi nosūtot sms uz numuru 27827836 līdz 22:00, norādot savu vārdu + kafijas veidu, nākamā rītā to var saņemt līdz 6:40.
Piedāvājumos ir arī īpašie brokastu komplekti, kuros mēdz ietilpt "ZeDonats” gardais virtulis, marcipāns šokolādē un melna vai balta kafija. Komplektu cena ir ap 2 eiro. Bet, protams, pastāv arī iespēja pašam/-ai nokomplektēt savas brokastis!


Šīs un citas kafijas, Latvijā ražotus saldumus, kā arī gardas tējas, iespējams nobaudīt katru darba dienu no 7:00 līdz 18:00, sestdienās no 10:00 līdz 19:00 un svētdienās no 10:00 līdz 18:00.


Sekojiet kafijas namiņa jaunumiem Facebook lapā https://www.facebook.com/KaaPasaka