Piektdien, 7. februārī, uzreiz pēc Vidzemes piekrastes jaunā zīmola un tūrisma kartes prezentācijas būs iespēja uzzināt ko piedāvā SIA „N.Bomja maiznīca Lielezers” Limbažos (www.lielezers.lv), kā arī nogaršot jaunumu- salināto rudzu maizi, kuru par īpaši gardu atzinuši jau daudzi pircēji. 
Šāda iespēja būs arī sestdien laikā no 10:00 līdz 14:00, kad paralēli maizes degustācijai ar saviem darbiem iepazīstinās SIA „Kalumi” īpašnieks un kalējs, tautas daiļamata meistars Kaspars Auza (www.kalumi.lv).
Pēcpusdienā uz lielās skatuves kāps Saulkrastu folkloras kopa „Dvīga” un iepazīstinās skatītājus ar Meteņu svinēšanas tradīcijām.

Sestdien, 8.februārī, no 14:00 līdz 16:00 „Saviļņojošās Vidzemes” stendā viesosies supdēļu un vējdēļu parādes organizatori un Nēģu karalis no Carnikavas.
No 16:00 līdz 18:00 nāc un līdzdarbojies „Seasidefeeling” (http://seasidefeeling.lv) radošajās darbnīcās un uzzini ko vairāk par radošās apvienības piedāvājumu atpūtai Saulkrastos.

Svētdien, 9.februārī, no 14:00 līdz 16:00, Salacgrīvas novadu pārstāvēs ļoti aktīvas dāmas, kas apvienojušās biedrībā ar nosaukumu „Mežābele”. Dāmas ir atvērušas rokdarbu veikaliņu Salacgrīvā, kur iespējams iegādāties pašu rokām darinātus brīnumus – no zeķītēm līdz maučiem, no lakatiem līdz krellēm un koka magnētiem. Būs iespēja uzzināt, kas ir mauči un kā tos pagatavo.