"Saviļņojošā Vidzeme", 5 pašvaldību – Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu - tūrisma informācijas centri šogad piedalīsies sekojošās izstādēs: „Adventur" Viļņā, Lietuvā no 22.janvāra līdz 24.janvārim, „Tourest" Tallinā, Igaunijā no 12.februāra līdz 14.februārim Latvijas nacionālajā stendā un, tradicionāli, ar atsevišķu stendu "Balttour" Rīgā no 5.februāra līdz 7.februārim.

Dalībai izstādēs un darbam tūrisma informācijas centros, 2016.gadā Vidzemes piekrastes karte tūristiem tiks izdota arī igauņu un vācu valodās papildus latviešu, krievu un angļu valodām. Pārgājienu cienītājiem tiks piedāvāta jauna, labāka mēroga Vidzemes piekrastes karte. "Balttour 2016" izstādē piedalīsies arī Vidzemes piekrastes gardumu ražotāji un tūrisma pakalpojuma sniedzēji.

2015.gada sezonas sākumā, sadarbībā ar karšu izdevniecību "Jāņa sēta", tika pabeigts darbs pie Vidzemes piekrastes mobilās aplikācijas "Vidzeme Coast". Aplikācija pieejama latviešu, krievu un angļu valodā un tajā pārskatāmi un ērti iespējams atrast informāciju par 676 objektiem, un pakalpojuma sniedzējiem Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu novados. Lietotnes versija ir izstrādāta Android viedtālruņiem un planšetēm. Aplikācija lejupielādējama bez maksas "Vidzeme Coast" Google Play veikalā.

Izstāžu laikā apmeklētāji tiks aicināti izmēģināt un lejupielādēt jauno aplikāciju, lai jaunai sezonai sākoties, būtu informēti par sarīkojumiem un sporta norisēm, kā arī smeltos idejas atpūtai Vidzemes piekrastē.

"Balttour 2016" izstādē ar atsevišķu uzņēmuma stendu piedalīsies Saulkrastu viesnīca un restorāns "Sunny Dune Hotel".

Vidzemes piekrastes tūrisma klāsteris „Saviļņojošā Vidzeme" izveidots, lai ar mērķtiecīgu darbu veicinātu Vidzemes piekrastes un reģiona atpazīstamību starptautiskā tirgū.