Mēs Jums piedāvājam gatavu pasākuma plānu, ko varat labot un papildināt pēc savām vēlmēm! Jums nebūs jāizdomā "jauns velosipēds", jo mēs Jums piedāvāsim vairākas atpūtu iespējas, sākot ar aktīvu atpūtu, beidzot ar naktsmājām un maltīti. Tev tikai jāpiezvana un mēs visu izstāstīsim.
Kāpēc Saulkrasti?
1. Esam tikai 25 min. brauciena attālumā no Rīgas;
2. Saulkrastos  daba un infrastruktūra ir radīta vasaras ballītēm;
2. Jūra un relaksējoša atpūta mums ir gājiena attālumā;
3. Mēs dodam priekšroku aktīvai atpūtai;
4. Saulkrasti nav pārslogoti ar cilvēku pūļiem un tūristiem;

Ko mēs piedāvājam?

1. Aktīvu atpūtu - peintbols (Peintbola parks Bušas). Viens no lielākajam peintbola parkiem, ar dažādiem peintbola laukumiem un speciāliem vecpuiša ballītes uzdevumiem, ieskaitot zaķa vai vāveres kostīmiem ar speciālām cenām.
2. Ūdens mocis jūras piekrastē. Iespēja visiem vai atsevišķi vecpuisim kārtīgi izvizināties ar ūdens moci jūrā, kur netraucēti varēsiet izvizināties. Pieejams arī piepūšamie objekti.
3. Easy Sup dēļu noma. Tiek piedāvāta Sup dēļu noma ar kuriem spēsiet izvērtēt savas līdzsvara prasmes uz ūdens virsmas. Šo pakalpojumu iespējams kombinēt ar ūdens moča pakalpojumu
4. Naktsmītne peintbola parkā Bušas. Piedāvājam naktsmītni līdz 20 personām. Pieejama arī pirts māja, plaša infrastruktūra un tuvu citām aktivitātēm. Naktsmītni vēlams rezervēt laicīgi.
5. Zvejnieka pakalpojumi. Kopā ar zvejnieku iespējams doties jūrā kārtīgā zvejnieka rituāla procesā, ar visu ekipējumu un zvejnieka viltīgiem uzdevumiem.
6. Dejas klubs Katrīnbāde. Ja līdz šim pavadīji laiku Vecrīgas bāros un kafejnīcās, tad Tev noteikti nepieciešams iegūt jaunas dejas vēsmas "katrīnbādes" dejas klubā. Dejas klubs atrodas 30 metrus no jūras.
7. Velosipēdu noma. Ja vēlies savā vecpuiša ballītes programmā iekļaut braucienu ar velosipēdiem, tad to Jums noteikti nodrošinās profesionālākais velosipēdu kantoris Latvijā.
8. Transporta pakalpojumi. Mums Saulkrastos arī ir taksometra pakalpojumi vēlākās nakts stundās.
9. Ja vajadzēs, nodrošināsim dejotāju vai striptīzu.

Īsāk sakot, zvani un mēs Jums palīdzēsim ar pasākuma plānu un ieteikumiem Jūsu ballītei!

Sīkāka informācija:
26785909 - Andris
info@busas.lv
www.busas.lv