Plenērs. Glezniecības nodarbības dabā.

Divu dienu pasākums dažādu vecumu cilvēkiem. Notiek Saulkrastu lauku teritorijā.Sākam ar gleznošanu vai zīmēšanu kādā no izvēlētajām tehnikām ( akrils, akvarelis, pasteļi, grafīti), tad pusdienlaiks, atkal gleznojam, vakaros atpūta dārzā.Nakšņošana uz vietas.Notiek katru nedēļas nogali visas vasaras garumā kad ir pieteikušies interesenti.Parasti notiek sestdienās un svētdienās.Ēdināšana pašu ziņā ,ir virtuve ,arī grils pieejams.

Laika apstākļi mūs īpaši neietekmē, jo ir terase ar jumtu un telpas kur pamukt ja uznāk lietus. Cena par vienu dienu 30 eiro, kopā abas dienas 60 eiro. Ja brauc tikai uz vienu dienu tad 35 eiro .Var piedalīties atsevišķi tikai pieaugušie, var atsevišķi bērni, vai vecāki kopā ar bērniem.Katru nedēļas nogali tiek plānoti dažādi nodarbību veidi, tāpēc jāpiesakās vēlams laicīgi.

Plenērs bērniem

Vienas dienas pasākums, Sākam ar gleznošanu vai zīmēšanu kādā no izvēlētajām tehnikām 2 stundas, vai 3 stundas vecākiem bērniem ( akrils, akvarelis, pasteļi, grafīti), tad 1 stundu atpūta, izvēloties sportisku aktivitāti, vai bez sporta, kā nu kurš vēlas.Notiek Saulkrastu lauku teritorijā.Šim nolūkam ir paštaisīts minigolfs, galda spēle, dārza spēles, vienkārši pastaiga pa dārzu vai šūpuļtīkli, līdz paņemot sviestmaizes. Tad turpinājumā 2 stundas atkal gleznošana .Kopā 5 stundas. Notiek katru svētdienu ja ir dalībnieku pieteikumi, tāpēc ja ir interese jāpiesakās iepriekš.Sākums plkst. 11.00 līdz 16.00, vai lielākiem bērniem 6 stundu režīmā.Laika apstākļi mūs īpaši neietekmē, jo ir verandas tipa apsildāmas telpas un terase kur lietus laikā paglābties, ja tāds uznāk. Cena vienas reizes pasākumam 5.stundas 21 eiro, vai 6 stundu režīmā 25 eiro..Notiks visu vasaru ja būs pieteikumi uz konkrētiem datumiem no interesentiem, jo mums paralēli notiek pieaugušajiem sestdienās un arī svētdienās plenēri, līdz ar to var piedalīties arī vecāki.
Keramikas plenērs.

Māla trauku veidošana ar dabas elementiem.

Notiek Saulkrastu lauku teritorijā ”Mazrozītēs”. Keramikas trauku veidošana ar dabas motīvu nospiedumiem mālā, ziedi, lapas ,smilgas un dažādi augi. Kad trauki nožūst tie tiek dedzināti studijā augstas temperatūras  krāsnī.Pēc tam ir iespējama māla trauku glazēšanas nodarbība jau Rīgā -studijā  ar  glazūras ieklāšanu dažādos toņos, tad atkal notiek dedzināšana.

 Laika apstākļi mūs neietekmē, jo varam darboties ar savāktajiem materiāliem gan uz terases, gan verandā.Kopā pasākums ilgst visu dienu , ar starpbrīžiem atpūtai, bet pati trauku veidošana kādas 6 stundas. Maksā 40 eiro kopā ar materiāliem un dedzināšanas izmaksām, neietilpst tikai pēc tam glazēšanas nodarbība , tā ir atsevišķa nodarbība studijā ar dažādu toņu glazūrām. Viena tāda glazēšanas nodarbība, kas ilgst 3 stunda maksā 20 eiro ar visām glazūru izmaksām un pēc tam otrreizēju dedzināšanu.Pieteikties: tel.20064467, vai WhatsApp. Adrese – Austras Skujiņas piemiņas akmens

http://www.makslasstudija.com/

FB: TerēzesZaķesMākslasStudija