Saulkrastu TIC jau pagājušā gada nogalē uzsāka darbu pie informācijas apkopošanas jauna materiāla izveidei, kas palīdzēs jaunajiem pāriem un vedējiem atrast sev nepieciešamo informāciju par pakalpojumiem Saulkrastu novadā.

Aicinām pieteikties Saulkrastu novada uzņēmējus un pašnodarbinātās personas, kas piedāvā pakalpojumus kāzu svinībām - kāzu organizētājus, ēdinātājus, floristus, frizierus un make-up speciālistus u.c.

Ko būtu jānorāda iesūtītajā informācijā: nosaukums, adrese, kontakttālrunis, darba saziņas e-pasts, kurš regulāri tiek skatīts, mājas lapas adrese, sociālo tīklu profilu adreses, ja tādas ir un regulāri tiek papildinātas ar aktuālo informāciju; norādīt kādu pakalpojumu piedāvājat un tā apraksts.

Informāciju un skaistas tematiskas fotogrāfijas, kuras paredzētas publicēšanai internetā, sūtīt uz e-pastu tic@saulkrasti.lv līdz 20.martam!

‍Jautājumu gadījumā, zvaniet 67952641 vai rakstiet uz iepriekš minēto e-pastu! Priecāsimies tikties arī uz vietas Saulkrastu tūrisma informācijas centrā, Ainažu ielā 13b.

Foto: Zieduarka.lv dekors Baltajā kāpā