“ZAP lounge”, jeb latviski tulkojot - laiskotava -  ir vieta, kur patīkami pavadīt laiku, baudot kvalitatīvus ēdienus un dzērienus Jums tīkamā kompānijā! Piedāvājam garšīgāko -  ILLY - kafiju, svaigi ceptus kruasānus, ēdienkarti, kas atšķirsies no apkārtnes piedāvājuma.

Aicinām nobaudīt pavāres īpaši gatavoto baraviku krēmzupu, kas jau izpelnījusies klientu uzslavas, vai arī kādu no siltajiem pamatēdieniem - grilētu foreli, marinētu cūkgaļu, vistas fileju, pildītu ar Feta sieru. Katru dienu pavāre piedāvās kādu jaunu ēdienu, kā arī iespējams palūgt pagatavot tieši Jums vēlamo ēdienu no mums pieejamajiem produktiem.

Ēdienkartē iekļausim arī vietējo zvejnieku svaigi kūpinātas zivis, kā arī dienas piedāvājumā pavāre pagatavos  ēdienus no Zvejniekciemā pieejamajām sezonas zivīm.

“ZAP lounge” ir laiskotava un sporta bārs, kur iespējams sekot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem uz diviem TV ekrāniem. Šeit varēsiet just līdzi savām iemīļotajām komandām, lielākiem pasaules sporta notikumiem  un sekot līdzi Latvijas sportistu gaitām. Informēsim Jūs par īpašiem piedāvājumiem sporta pārraižu laikā!

Kafejnīcas darba laiks 11:00 – 23:00, pieejams bezmaksas wi-fi.

Uz tikšanos ZAP lounge!

FOTO

Plašākai informācijai:
Inga Geistarde-Zaporožeca, T. 26551211
inga@jsbl.lv