Saulkrastu pilsēta izsenis ir pazīstama ar savu pludmali, priežu mežiem un dabu, bet vai jūs zinājāt, ka Saulkrastos ir arī vienīgais seno velosipēdu muzejs Latvijā? Kāpēc gan šoruden kā vienu no savas klases ekskursijas galamērķiem neizvēlēties tieši Saulkrastu Velosipēdu muzeju?

Ekspozīcijā interesantas lietas atradīs ne tikai vidusskolas vecuma jaunieši, bet arī mazāko klašu bērni. Kolekcija 2012. gadā ir nosvinējusi savu 35 gadu jubileju un var lepoties ne vien ar velosipēdu kolekciju, bet arī ar plašu un interesantu informāciju par velosipēdu ražošanu Latvijā. Muzejs komplektēts no tehniski interesantākajiem Latvijā atrastajiem velosipēdu attīstības vēstures paraugiem. Bez velosipēdiem muzejā plaši pārstāvētas dažādas lietas, kuras saistās ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu, biedrībām un velo kultūru.

Ekskursijas pieejamas gida pavadībā (latviešu, angļu, krievu valodā) individuāli un grupām līdz 50 cilvēkiem. Apskates laiks no 20min līdz 1,5h. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās!

Uz tikšanos Saulkrastos un Saulkrastu Velosipēdu muzejā!

Rīgas iela 44a, Saulkrasti
T.28883160, 29276832
info@velomuseum.lv