Lietuvas tūrisma izstādei “Adventure 2017”, kas norisināsies no 20. līdz 22. janvārim, šogad tika sagatavota un izdota karte tūristiem lietuviešu valodā, kā arī Vidzemes piekrastes TOP pasākumu kalendārs, aicinot iepazīt Vidzemes piekrastes daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu.

Igaunijas tūrisma izstāde “Tourest 2017” šogad notiks no 10. līdz 12. februāra un, līdzīgi kā Lietuvas tūrisma izstādē, Vidzemes piekrastes pašvaldības tiks pārstāvētas „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras" Tūrisma departamenta organizētā Latvijas stendā, kurā darbosies pārstāvji no Limbažu un Saulkrastu tūrisma informācijas centriem.
Stendā varēs saņemt Vidzemes piekrastes tūrisma kartes igauņu valodā ar informāciju par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, tajā skaitā velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām.

Februāra sākumā, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā notiks ikgadējā tūrisma izstāde un gadatirgus „Balttour 2017”, kurā varēs uzzināt par 40 pasaules valstu un arī pašmāju jaunākajām atpūtas iespējām un ceļojumu piedāvājumiem. Vidzemes piekrastes pašvaldību apvienība “Saviļņojošā Vidzeme” izstādē piedalīsies atsevišķā stendā – Vidzemes piekraste, kur pašmāju tūristiem piedāvās gan jaunāko karti tūristiem, gan pārgājienu karti, gan informāciju par pasākumiem visa gada garumā. 

Jauno gadu sagaidot, Saulkrastu tūrisma informācijas centrs pateicas visiem tūrisma nozarē strādājošajiem par sadarbību!