Apmeklētāju TOP 6: Latvija, Krievija, Vācija, Lietuva, Igaunija, Čehija.

Analizējot sniegtās informācijas tematikas rādītājus, TIC apmeklētāji visvairāk vēlas saņemt: bezmaksas brošūras un kartes, informāciju par apskates objektiem, pasākumiem, iegādāties suvenīrus, saņemt informāciju par aktīvo atpūtu, naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem un sabiedriskā
transporta kustību.

Liela interese izrādīta pēc informācijas par Vidzemes piekrasti kā vienotu galamērķi un visu Vidzemes reģionu, kā arī par Rīgu un Kurzemes reģionu.

Saulkrastu TIC sezonas sākumā tūrisma pakalpojumu sniedzējiem piedāvāja uzņēmumos izvietot trīspakāpju informācijas stendus ar informāciju par Saulkrastiem un Vidzemes piekrasti. Daudzi uzņēmumi šo piedāvājumu izmantoja, tādēļ tūrisma informācija vairākās
valodās bija vēl pieejamāka novada viesiem.

Sezonai sākoties, tika sagatavota Saulkrastu karte latviešu/angļu, krievu/vācu valodā, izdots jauns drukātais materiāls „Kāzas Saulkrastos”.

Šogad Saulkrastu novadā viesnīcas „Sunny Dune” ēkā darbu uzsāka viesnīca „Pine Resort” un restorāns „Pino”. Zvejniekciemā darbu uzsāka viesu nams „Stiebri” un „Dainas”.

Piedāvājumu atpūtai uz ūdens šogad kuplināja Skultes jahtkluba izbraucieni ar jahtu no Skultes ostas un izbraucieni ar buru kuģi „Spīdola-R” līdzās peldvietai „Centrs”.
Saulkrastu centrā darbību uzsāka labklājības centrs „AMIL SPA”.

Liela interese izrādīta par Saulkrastu novada pasākumiem,tādēļ liels darbs ieguldīts, lai informācija par Saulkrastu novada pašvaldības un uzņēmēju rīkotajiem pasākumiem atspoguļotos Saulkrastu TIC administrētajos sociālajos tīklos un mājaslapā.

Informējam, ka no 1. septembra līdz 31. maijam mainīti Saulkrastu Tūrisma informācijas centra darba laiki. TIC strādā katru dienu (arī sestdienās un svētdienās), izņemot valsts svētkus, no plkst. 8.45 līdz 17.15, ar pusdienu pārtraukumu no plkst. 13.00
līdz 13.30.

Saulkrastu novada uzņēmēji aicināti iesūtīt rudens jaunumus un piedāvājumus, rakstot uz tic@saulkrasti.lv!
Saulkrastu TIC joprojām iespējams saņemt Saulkrastu novada ceļvežus un Vidzemes piekrastes kartes izvietošanai informācijas stendos.