Pēc sniegtās informācijas tematikas rādītājiem, TIC apmeklētāji visvairāk vēlas saņemt: bezmaksas brošūras un kartes, informāciju par apskates objektiem, pasākumiem, suvenīrus, informāciju par aktīvo atpūtu, naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem un sabiedriskā transporta kustību.

Šovasar ļoti daudz jautājumi saņemti par taksometru pakalpojumiem, par Meža parka atrašanās vietu, par Baltās kāpas infrastruktūru.


Daudz jautājumu bijis par pasākumu norišu un pastaigu vietām un par pārgājienu maršrutu „Jūrtaka”.
Liela interese izrādīta par Vidzemes piekrasti kā vienotu galamērķi tuvākiem apskates objektiem, atpūtas vietām, ēdināšanas uzņēmumiem un aktīvās atpūtas maršrutiem.


Sezonas sākumā ir sagatavota Saulkrastu karte latviešu un angļu, krievu un vācu valodās, kā arī izdrukāti pārgājienu maršruta „Jūrtaka” Saulkrastu novada posmi (26. un 27.diena) četrās valodās. Papildināts Saulkrastu novadam raksturīgo suvenīru piedāvājums, un sagatavots Saulkrastu pasākumu plāns.


Jūnija sākumā kopā ar „Saviļņojošā Vidzeme” kolēģiem Saulkrastu novads tika pārstāvēts VILatvijas Tūrisma informācijas tirgū Madonā un 49.latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgū Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.


Šovasar pirmo sezonu darbojās kafejnīcas „Baltā kāpa” un „Kapteinis Kaija”, peldvietā „Centrs” piedāvājumu atpūtai uz ūdens papildināja „StarKite”, darbu uzsāka „Kvadraciklu noma Saulkrastos”. Grila sezonas sākumā durvis vēra „Kunturu” kiosks-veikals.
Saulkrastu novada iedzīvotājiem un viesiem šovasar bija arī iespējams piedalīties vairākās „Damberga dizaina studija” sudraba rotu darbnīcās, kas notika AMIL SPA „Saules Club” telpās.


No jaunā mācību gada Saulkrastos, pa ceļam uz Jūras parku, pie Saulkrastu TIC ir izvietots informatīvais displejs ar informāciju, kas nepieciešama, dodoties uz pludmali,– par laika prognozi, esošo gaisa un ūdens temperatūru u.c.


Papildus displejā būs pieejamas apskatei arī pasākumu afišas par gaidāmajiem notikumiem Saulkrastu novadā.
Saulkrastu TIC ir ļoti gandarīts par jauno displeju, jo viena no pieprasītākajām ziņām vasarā ir informācija par aktuālo ūdens temperatūru un laika apstākļiem.


Saulkrastu novada uzņēmēji tiek aicināti iesūtīt rudens jaunumus un piedāvājumus e-pastā tic@saulkrasti.lv.