Līdztekus tirgum notika tradicionālais Saulkrastu vasaras sezonas atklāšanas pasākums „Ieripo Saulkrastu vasarā!” un velo parāde, kuras moto bija "Re, kā nu rullējam no Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes!”. 


Šogad parāde pulcināja gandrīz 200 riteņbraucējus, kas ar savu aizrautīgo noskaņojumu, interesantajiem tērpiem un velosipēdu rotājumiem, papildināja svētku noskaņojumu un priecēja skatītājus. 

Arī šogad interesantāko tērpu autori saņēma balvas. Apbalvotas tika komandas un individuālie dalībnieki: „Nolles ģimene”, "Piejūras rullētājas", Eduards Seregins, "Ledus sirds", Lauma Keiša, "Rūķītis", "Blondā". Galveno balvu dāvanu karti 100 eiro vērtībā no viesnīcas „Porto Resort” saņēma komanda „Pavasaris”.

Svētku laikā Saulkrastu pludmalē notika tēlnieka Ritvara Kalniņa darinātā vides objekta „ Jūras puika” atklāšana.

 

Paldies Latvijas novadu tūrisma informācijas centriem, reģionu tūrisma asociācijām, pašdarbnieku kolektīviem, amatniekiem un mājražotājiem par dalību III Latvijas tūrisma informācijas tirgū un Saulkrastu novada vasaras sezonas atklāšanas sarīkojumā !

Paldies Saulkrastu novada domei, pašvaldības aģentūrai „Saulkrastu kultūras un sporta centrs”, Saulkrastu novada uzņēmējiem, Saulkrastu pašvaldības policijai, Viesnīcai “Porto Resort”, Vidzemes piekrastes pašvaldību apvienībai “Saviļņojošā Vidzeme", SIA "ZAAO" un visiem, kuri līdzdarbojās pasākuma organizācijā un svētku noskaņas radīšanā! 


Paldies "LATTURINFO" par labas tradīcijas iedibināšanu un dalību tirgū! 


Uz tikšanos 2017.gadā IV Latvijas tūrisma informācijas tirgū Pļaviņu novadā!


Foto: Nils Smelteris


Vairāk fotogrāfiju sekojošā saitē -> http://bit.ly/1ZuA6BK