Kas notiek Saulkrastos, kad ielas kļūst tumšas, kad gājēju kļūst aizvien mazāk un saulīte jau laidusies rietā? Kas liek mums būt nomodā, un ko nozīmē – būt nomodā?

Šoreiz par Saulkrastu svētku pirmo lielo notikumu varam saukt gadskārtējās pludmales volejbola sacensības „Saulkrastu kokteilis”, kas jaunajā Jūras parkā norisināsies jau 3. un 4. jūlijā līdz vēlai naktij.

Lai visi būtu gatavi sestdienas nakts lielajam koncertam, sestdienas rītu sāksim ar rīta modināšanu un vingrošanu, kā arī mundru andeli jeb svētku tirgu, kur gaidī-sim Latvijā ražotu izstrādājumu tirgotājus un amatniekus. Saules laukums dienas vidū visus gaidīs ar jautrām atrakcijām un koncertu bērniem. Saulkrastu centrā būs apskatāma lietišķās mākslas izstāde un gleznu izstāde  openart. Visas dienas garumā notiks dažādas sportiskas aktivitātes: makšķerēšanas sacensības jūrā no laivas, futbols, ielu basketbols, pludmales volejbols MIX, armrestlinga (roku cīņa) sacensības un paraugdemonstrējumi, airēšana jūrā ar smailītēm un kanoe, maratons, pusmaratons, īsā distance, sacensības bērniem, atrakcijas, novuss MIX grupā un galda teniss.

 Pēc nelielas atelpas vakarā visus aicināsim svētku gājienā, kura devīze šogad – „Modināsim aizmigušos!”.

Šoreiz koncerta pirmajā daļā ikvienu aicināsim izdziedāt dziesmas un izdejot dejas, kas modina, bet, tumsai iestājoties, – nakts koncerts, dīdžeju telts un svētku uguņošana.

Svētdienas rītu sāksim ar tradicionālajām sacensībām nacionālajā suņu daudzcīņā „Saulkrastu kauss” un suņu izstādi, ar IV Saulkrastu koklētāju ansambļu festivālu „Koklē vēju vanadziņš”, bet, saulītei rietot, visi aicināti uz svētku izskaņas koncertu Saules laukumā!

SVĒTKU PROGRAMMA:

3. jūlijā

Plkst.  19.30  Saules laukumā Saulkrastu svētku karoga svinīga pacelšana kopā ar kori „Bangotne”;

plkst.  20.00  Saulkrastu svētku ieskaņas koncerts  „Gaisma mūžīgā” Pēterupes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Koncertā piedalās jauktais koris „Anima” un klasiskās mūzikas šova „Dzimuši mūzikai” uzvarētājs Kaspars Šmits (tuba) un finālists Mikus Bāliņš (sitaminstrumenti).

3. un  4.  jūlijā  Jūras parkā

„Saulkrastu kokteilis 2014”.

Plkst.  19.00 sacensību noslēgumā – grupas “Rīgas Viļņi” koncerts.

5. jūlijā

no  plkst.  9.00  Saulkrastu  modināšana kopā ar pūtēju orķestri „Neibāde” un  rīta vingrošana.Ja vēlaties, lai tieši pie jūsu mā-jas skanētu rīta modinājums, lū-gums zvanīt pa tālruni 67954179 vai rakstīt pieteikumu uz e-pastu knz@saulkrasti.lv līdz 27. jūnijam!

Saules laukumā

no  plkst.  8.00  amatnieku un Latvijā ražoto pārtikas preču tirdziņšSaulkrastu centrā. Pārdot gribētājus lūgums pieteikties pa tālruni 67954179 vai sūtīt pieteikumu uz e-pastu knz@saulkrasti.lv līdz 27.jūnijam.

no  plkst.  12.00 visus priecēs mazie Saulkrastu dziedātāji un dejotāji kopā ar Jogitu, Kaķi un Beibi, atrakcijas un rotaļas bērniem un viņu vecākiem – pēdošana, ātradīšanas sacensības, „sauleszaķu” atklāšana, rokdarbnieku pulciņa un audēju kopas „Kodaļa” darinājumu demonstrējumi, radošās darbnīcas.

Plkst.  19.45 svētku gājiens  „Modināsim aizmigušos!”  no Saules laukuma līdz estrādei. Aicinām uzņēmumus, iestādes, biedrības, aģentūras, domubiedru apvienības un draugu grupas pieteikties gājienam līdz 3. jūlijam, zvanot pa tālruni 67954179 vai rakstot uz e-pastu knz@saulkrasti.lv! Mīļi aicināti piedalīties mazie saulkrastieši un viņu vecā-ki, jo pirmo reizi gājienā īpaša vieta tiks atvēlēta ratiņu parādei! Košā-kajiem un atraktīvākajiem gājiena dalībniekiem – pārsteiguma balvas!

Plkst.  20.00  svētku noslēguma sarīkojums  „Ik rītu mosties ar smaidu!”Saulkrastu estrādē kopā ar Saulkrastu mākslinieciskajiem kolektīviem. Svētki turpināsies kopā ar Gintu Cālīti, Samantu Tīnu, grupu „Otra puse”, Olgu Rajecku un grupu „Sestā jūdze”. Būs uguņošana un īpašā DJ telts. Svētku sarīkojumu vadīs Intars Rešetins.

6. jūlijā

IV Saulkrastu koklētāju festivāls „Koklē vēju vanadziņš”Saulkrastu domes zālē:

no  plkst.  10.00  līdz  12.00 stīgu instrumentu, dažādu laikmetu kokļu izstāde;

no  plkst.  12.00  līdz  13.30 kokļu meistari, skaņas terapeite Iveta Škraba, demonstrējumi;

plkst. 15.00 festivāla noslēgums – koncerts „Koklē vēju vanadziņš”.

Plkst.  19.00 Saules laukumā svētku izskaņas koncerts kopā ar „Tango sin quinto”.

 

SPORTS PIlSĒTAS SVĒTKOS

Plkst. 6.00 makšķerēšanajūrā no laivas pie sporta un atpūtas centra „Koklītes”.

Plkst. 9.00 futbols Zvejniekciema stadionā.

Plkst. 11.00 ielu basketbols Ainažu ielā.

Plkst.  11.00 pludmales volejbols MIX grupā Jūras parkā.

Plkst. 11.00 galda teniss Saulkrastu sporta centrā.

Plkst.  11.00  novuss MIX grupā  Saulkrastu sporta centrā.

Plkst. 11.00 airēšana Vidrižu ielas galā.

Plkst. 12.00 roku cīņa (armrestlings) Ainažu ielā.

Sacensību nolikumi – www.saulkrasti.lv
Informācijas tālrunis par sporta norisēm 26524083