Mēs piedāvājam divstāvu guļbūves māju ar pirti un guļamvietām. Papildus pirts apmeklēšanai, jūs varēsiet pērties ar slotiņām, izbaudīt klasiskās masāžas sniegtos pakalpojumus, kā arī jautri uzdziedāt karaoke. Ziemas sezonā piedāvājam izbaudīt arī āliņģi, kurš ir speciāli izcirsts blakus pirtij esošajā dīķī.

Saulkrasti. Divstāvīga guļbūves slapjā pirts. Ļoti klusa atpūtas vieta. Bērzu slotiņas. Malkas kamīns. Mangalis. TV, DVD, Karaoke. Guļvietas(10) + Telts vietas. Dīķis. Mini futbols. Minimālais īres laiks 4 stundas. Papildus piedāvājam izbaudīt klasiskās masāžas sniegtos pakalpojumus. No Rīgas aptuveni 50km. Nepieciešamības gadījumā sagaidām dzelzceļa st. Saulkrasti.

Pirts rezervācijai, kā arī ja vēlaties papildus saņemt masiera pakalpojumus, lūdzu savlaicīgi informēt telefoniski.

Vēlies sagādāt pārsteigumu draugiem, kolēģiem, biznesa partneriem un dažādot aktīvās atpūtas pasākumus – uzdāvini viņiem izbraucienus ar kvadricikliem un pikniku. Tas iespējams pie mums speciāli šim nolūkam iekārtotajā trasē. Kvadricikls ir piemērots un drošs transporta līdzeklis dažādiem vecumiem un dažādām gaumēm. Trases garums ir aptuveni 2000m.

Gaidīsim arī pieteikumus no organizācijām, lai dažādotu Jūsu rīkotos atpūtas, sporta un izklaides pasākumus ar aizraujošu atrakciju – izbraucieniem ar kvadricikliem.