Piedāvājam uzspēlēt minigolfu atpūtas kompleksa “Ieviņas”betonminiGolfa parkā ar 18 betonētiem standarta celiņiem, nojumi ar galdiem, grilu un dīķi, kur vasarā nopeldēties. Lieliska vieta, kur sarīkot dzimšanas dienas ballīti, firmām sporta svētkus vai vienkārši, lai atpūstos pie dabas un izvingrotos, pie reizes saņemot sportisku azartu. Lai nospēlētu vienu apli, jānostaigā apmēram 700 m jeb laika ziņā atkarībā no katra veiksmes sākot no 25 minūtēm līdz stundai. Interesanti spēlēt sacensību veidā, rakstot punktus, katram celiņam atvēlēti 7 sitieni, ja neiesit-raksta 8 punktus, otrs sacensību veids ir skaitīt uzvarētos celiņus.

Laukumu secība:

1. Meža forts, skujkoku parks, ar nocietinājumiem, aizsargjoslām, dažādiem slēpņiem un simtgadīgām priedēm un eglēm. Izspēlējam iesildīšanās un iepazīšanās spēli ar bāzes maiņu.

2. Mežu bastions – starp simtgadīgiem kokiem, nocietinātas pretinieku bāzes ar torņiem, ierakumiem, tranšejām un dažādiem šķēršļiem. Uzdevums – iznīcināt pretinieku bāzi – iegūstot vienu punktu, otrs punkts – izšaut pretinieku, trešais – kurš iegūs vairāk karodziņu.

3. Sicīlijas pilsētas ielas kvartāls ar visu infrastruktūru – mājas, mašīnās utt., kur katrā ielas pusē dzīvo pa ģimenei (mafijai), starp kurām izceļas karš. Otra spēle – pacelt centra mastā savu karogu.

4./5. Lielais mācību poligons 1,1 ha platībā ar bāzes torņiem un nocietinājumiem galos un diviem nocietinātiem torņiem centrā. Laukumā ir daudz tranšejas, ierakumi, aizsargjoslas un slēpņi. Laukumā izspēlē dažādas spēles variantus, piemēram izlaušanās no aplenkuma, cīņa par centra karogu, pretinieka bāzes ieņemšana, spēle līdz pēdējai bumbiņai, noturot paceltu centra karogu, dueli un citas misijas.