Cauri rituāliem, tradīcijām un rotaļām kopā Saulkrastu folkloras kopu “Dvīga” iegavilēsim Lieldienās. Neiztrūkstoša būs kārtīga izšūpošanās uz lielajām šūpolēm.

Aicinām līdzi ņemt pašu krāsotas Lieldienu olas un piedalīties dažādās Sporta un ģimeņu centra aktivitātēs – olu skaistumkonkursā, veiklības un olu ripināšanas sacensībās.

Izkustināsim pirkstus lietišķās studijas “Krustaines” un gleznotāju studijas “Ultramarīns” radošajās darbnīcās.

 

Ar pavasarīgu dziesmu koncertu priecēs Saulkrastu novada bērni. Koncertā piedalās pirmsskolas vokālais ansamblis “Zvejniekciems”, mūsdienu deju grupa “Fractus”, VJMMS sitaminstrumetu klase, Saulkrastu vidusskolas tautas deju ansamblis “Saulīte”, Sējas pamatskolas vokālais ansamblis “Notiņas” un deju ansamblis “Ozolēni”, Sējas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, PII “Rūķitis” vokālie ansambļi “Dimantiņi” un “Zvaniņš” un PII “Bitīte” vokālais ansamblis “Lojas zumzinātāji”.

 

Interaktīvā izrādā bērniem “Pasaku sargi” tik stāstīts par kārtību pasakās.

Zaķim, kuram jau tā daudz darba Lieldienās, jo olas rītdienu negaida, lācis uztic steidzīgi aizgādāt pasaku sargiem grāmatas, aizbildinoties ar miega lāstu. Zaķis ar olu grozu un grāmatu maisiem dodas bīstamajā ceļojumā.

Izrādē piedalās –  Laila Kirmuška, Edgars Lipors , Jānis Kirmuška un citi zvēri.

 

Lieldienu sētā gaidīs pūkaini garauši un citi zvēri, savukārt par sildošu tēju un speķa pīrādziņu gādās “Saulkrastu gardumi”

Un vēl citi pavasarīgi pārsteigumi!

 

10. aprīlī plkst.  11.00 – 15.00 Lojā pie Sējas kultūras nama notiks Lieldienu ieskandināšana.

Zaķis aicinās iesaistīties Lieldienu svinēšanā, olu kaujās, olu ripināšanā un meklēšanā, dziedāšanas un dejošanas lustēs.

Savukārt Lieldienu mājražotāju un amatnieku tirdziņā varēs iegādāties amatniecības izstrādājumus un našķus.