Šajā brīnišķīgajā, ar mākslinieku radošo šarmu apveltītajā vietā iekārtota mākslinieku studija, kur vasaras periodā notiek plenēri pieaugušajiem un bērniem, te ir iespēja apgūt prasmes gleznošanā un piedalīties keramikas nodarbībās. Saulkrastu novada komunikācijas un tūrisma nodaļa devās ciemos, lai iepazītos ar māksliniekiem.
 Ierodoties “Mazrozītēs”, acīm paveras gaumīgi un mākslinieciski iekārtota apkārtne. Guntars saka, ka tas viss paveikts pēdējo 7 gadu laikā, kopš tika iegūts īpašums. Savukārt Terēze piebilst, ka ideja un doma par to, kā vēlētos šo vietu redzēt, ir iegūta, ceļojot pa Eiropu 5 gadus.
 Blakus mākslinieku mājai atrodas arī dzejnieces Austras Skujiņas dzimtā māja un piemineklis. Uzzinām, ka liepa, kas aug aiz mākslinieku mājas, ir tā pati, kur Austra Skujiņa zem koka sēdējusi un rakstījusi dzeju.
 Abu mākslinieku dzīve šobrīd ir sadalīta starp studijām Saulkrastu novadā un Rīgā, bet tuvāko gadu mērķis ir izveidot pastāvīgu studiju Saulkrastos, kuru varētu apmeklēt visu cauru gadu.
 Šobrīd pie māksliniekiem var doties ciemos, lai aplūkotu gleznu izstādi, kurā redzami skati no Saulkrastu novada un tuvākās apkārtnes. Katra glezna ir ar savu unikālo tapšanas stāstu. Papildus teritorijā ir izvietoti vairāki keramikas darbi, kuri tapuši mākslinieku studijā. Apmeklējumus iepriekš jāpiesaka, zvanot +371 20064467 (Terēze). Ieejas maksa – par ziedojumiem.
 Apmeklētājiem iespējams pieteikties arī gleznošanas, keramikas nodarbībām un mākslas plenēriem.
 Vairāk informācijas http://tzmakslasstudija.blogspot.com/ vai +371 20064467 (Terēze).
 Novēlam māksliniekiem realizēt visas ieceres un ceram tuvākajā laikā doties ciemos uz jaunās izstāžu zāles un mākslas studijas atklāšanu!