29.jūnijs “Zaļumballe. Neibādei 200”

Saulkrastu estrādes Neibādes parks 20.00 – 00.00

Šis gads iezīmē nozīmīgu notikumu Saulkrastiem – mūsu vēsturiskā kūrorta Neibāde 200 gadu jubileju, tāpēc pilsētas svētkus ieskandināsim ar vērienīgu un tematisku zaļumballi 30. gadu stilā. Atgriežoties laikā, kad 1933.gadā Neibādi pārdēvēja par Saulkrastiem un apkaimē uzplaukalatviskā kultūra, zaļumballes bija vienas no iedzīvotāju iemīļotākajām socializēšanās vietām. Atceroties Saulkrastu dibināšanas balli pirms 90 gadiem, vasarnieki varēs izdejot labākās balles dejas Raita Ašmaņa orķestra pavadījumā. Solisti Raimonds Celms un Aija Vītoliņa. Dress code 30.gadu garderobe. Ieeja bez maksas.

Novada svētkos neiztrūkstoša būs sporta sadaļa, nedēļas nogalē Saulkrastos pulcēsies labākie disciplīnas sportisti

29.jūnijs un 30.jūnijs

Jūras parkā norisināsies Baltijā vēsturiskais pludmales volejbola turnīrs. “Saulkrastu kokteilis” šogad notiks 30. reizi, jubilejas sacensībās pulcējot olimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempionāta dalībniekus no Latvijas un citām valstīm.

29.jūnijs un 30.jūnijs

Svētku laikā notiks Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres kvalifikācijas sistēmas turnīrs vīriešiem – “Herbalife” 3×3 basketbola kausa posms un 3×3 basketbola U15 grupas (2008. g. dz. un jaunāki) turnīrs gan zēniem, gan meitenēm.

1.jūlijs Pilsētas svētku gājiens

Saulkrastu sporta centra laukums(Smilšu iela 3) – Mežaparks plkst.11.00

Par skaistu tradīciju Saulkrastu svētku laikā, kad sanākam visi kopā, lai cēli soļotu un apzinātos patriotiskās sajūtas, ir kļuvis Svētku gājiens. Ar svētku moto “Neibādei 200 vasarnieki” aicinām piedalīties Saulkrastu novada svētku gājienā kolektīvus, uzņēmējus, kafejnīcas, iestādes un ikvienu iedzīvotāju. Plkst. 11.00 no Saulkrastu sporta centra laukuma dosimies vienotā svētku gājienā līdz Saulkrastu Mežaparkam. Pieteikšanās ir līdz 29.jūnijam.

Pieteikšanās saite https://forms.gle/jWvaQH7izCNU7jdv9

 

1.jūlijs Mākslinieku iela, Svētku tirgus un bērnu pilsētiņa

Saulkrastu Mežaparks plkst. 10.00-16.00

Mākslinieku iela nu jau ir kļuvusi par neatņemamu svētku sastāvdaļu, kura pulcē vietējos iedzīvotājus, pilsētas viesus, lai baudītu mākslu brīvā dabā un svētku noskaņojumā. Mākslinieku iela paver īpašu iespēju aprunāties ar māksliniekiem par darbu radīšanu, kā arī iegādāties tos.

Brīvdabas izstādē piedalās vietējās apkārtnes mākslinieki, profesionāļi un hobija līmeņa mākslinieki. Katru gadu papildinoties dalībnieku skaitam, mākslas izstāde kļūst arvien daudzveidīgāka. Šogad izstādē piedalīsies ap 50 māksliniekiem no Saulkrastiem, Cēsīm, Rīgas, Siguldas, Ādažiem, Limbažiem un citām Latvijas vietām.

Ar bagātīgu mājražotāju un amatniecības preču klāstu Saulkrastu Mežaparkā norisināsies Svētku lieltirgus, kurā pulcējas ap 200 tirgotāju. Šī gada īpašie Svētku tirgus viesi būs mūziķis Horens Stalbe un dziedātāja Patrisha. Interesentiem būs iespēja satikt māksliniekus un iepazīties ar viņu radītajiem mākslas darbiem. Horenadaiļradi caurvij mīlestības, saticības un empātijas tēma, mūzikā un vizuālajā mākslā. Būs iespēja aplūkot un iegādāties Horena radītos T-kreklus. Patrisha būs līdzi ņēmusi savus mākslas darbus ar orģinālu dizainu- somas, zeķes kā arī īpašasrotas, kuras šoreiz būs iespēja ne tikai aplūkoties, bet arī iegādāties un saņemt ar īpašu vēlējumu un autogrāfu.Kopā ar Patrishu ikvienam būs iespēja darboties radošajā darbnīcā un krāsot mandalas. Horens priecēs arī ar savu muzikālo performanci, ieņemot vietu pie DJ pults.

Plkst.14.00 uz Mežaparka skatuves kāps rokgrupa “Dzelzs Vilks”

 

1.jūlijs Vakara koncerts ar DAGAMBA, Musiqq un Aiju Andrejevu

Balle ar grupu ZUŠI un DJ Magnuss Eriņu

Saulkrastu brīvdabas estrāde 20.00-02.00 (ieeja no plkst.18.00)

Plkst. 20.00 Vakaru atklās Aija Andrejeva. Koncertā izskanēs gan jaunākie singli, gan sen iemīļotas un visiem pazīstamas dziesmas no Aijas Andrejevas repertuāra. Kā īpašs pārsteigums koncerta apmeklētājiem, Aijai uz skatuves pievienosies viņas draugi un skatuves kolēģi – Kato un Zebrene.

Vakara turpinājumā Saulkrastu estrādi satricinās klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA, kuru koncertā dzirdēsim skaņdarbus no koncertprogrammām “Bach Against the Machine”, #LudwigVanRammstein un ne tikai. Klausītāju iemīļotā grupa jauks stilus un ārdīs robežas, piedāvājot klasiku oriģinālās interpretācijās un rokmūziku ar klasikas elementiem. Jaunajā programmā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē – Rage Against The Machine daiļrade.

Sekundēm ritot, skatuves grožus pārņems iemīļotā puišu grupa “Musiqq”. Koncertā izskanēs grupas populārākās dziesmas, kā arī kompozīcijas no jaunā albuma, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārasgrupas “Līvi”

Svētku noslēguma balle. Grupa “Zuši” un DJ Magnuss Eriņš. Visu laiku labākie/vecākie/jaunākie latviešu un ārzemju dziesmu hiti.

Vakara koncerts ar ieejas maksu / www.bilesuparadize.lv

Biļete 10,00 EUR, no 15. jūnija 15,00 EUR

Ar pensionāru, invalīdu apliecību un “3+ Ģimenes” karti 7 EUR

*Novadnieka biļete 7 EUR, pērkot tikai K/N Zvejniekciems un TIC līdz 14.jūnijam

Bērniem līdz 11 gadiem (ieskaitot) bez maksas

 

*Tu esi novadnieks, ja esi veltījis laiku un atnācis to nopirkt klātienē.