Saulkrastu Neibādes parka teritorijā notiks trīs profesionālās mākslas koncerti, nodrošinot kultūras pieejamību Vidzemes reģionā un aktualizējot gaidāmo Neibādei 200 jubilejas gadu Saulkrastos.

No jūnija līdz augustam koncertciklā izskanēs trīs augstvērtīgi muzikāli sniegumi.

14. jūlijā plkst. 20.00 Neibādes parka kokos atbalsosies indīroka grupas “Sigma” skaņu plūdums, piedaloties pūtēju kvintetam, klausītājus sasniegs avangardisks skanējumu.

Grupa Sigma ir latviešu indīroka grupa, kurā jau kopš 2005. gada apvienojušies trīs mūziķi Jānis Ozoliņš (balss, taustiņi), Kaspars Lastovskis (bass) un Uģis Eihvalds (sitamie instrumenti). Līdz šim grupa izdevusi divus studijas albumus, kas guvuši klausītāju un mūzikas kritiķu atzinību un nominēti “Zelta mikrofona” balvai un Austras balvai kategorijā “Gada albums”. Šajā pavasarī gaidāms grupas trešais studijas ieraksts “Ostinācijas”, kurā grupa devusies jauna skanējuma un dziesmu formu meklējumos, radot avangardiskāku un jaudīgāku skanējumu. Līdzīgi kā iepriekš Grupa Sigma piešķir lielu nozīmi dziesmu tekstiem, gan radot tos paši, gan izmantojot dzeju, un no šī uzstādījuma nav atkāpušies arī savā jaunākajā ierakstā.

Ieeja 5 eiro

Koncerta dienā 7 eiro

Pasākumu organizē Saulkrastu kultūras centrs knz@saulkrasti.lv

Biļetes var iegādāties:  https://www.bilesucentrs.lv/shop/event/2014