🇺🇦 24. februārī būs gads, kopš neatkarīgā Eiropas valstī – Ukrainā – sākusies karadarbība. Kaut arī ikdienā tas var šķist kaut kas tāls, karš diemžēl turpinās, iet bojā cilvēki, tiek postīta zeme.
✔️ Organizācija “Latvijas Pilsoniskā alianse” 24.oktobrī Rīgā, pie Brīvības pieminekļa organizē pasākumu Ukrainas atbalstam “Bez Tevis nav uzvaras”. Aicinām ikvienu paust atbalstu Ukrainas demokrātijai un brīvībai, nosodot Krievijas agresiju un paužot solidaritāti ar Ukrainas iedzīvotājiem.
🇺🇦 Pieminot karadarbības Ukrainā gadadienu, arī Saulkrastu novadā šonedēļ notiek atbalsta pasākumi Ukrainai.
✔️ 24. februārī plkst. 18.00 Saulkrastu Pēterupes ev.luteriskajā baznīcā notiks atbalsta pasākums Ukrainai, kas sāksies ar mācītāja Ivo Pavloviča aizlūgumu. Uzstāsies Saulkrastu jauktais koris Bangotne. Saulkrastu novada pašvaldība pasniegs Atzinības rakstus tiem novadniekiem, kuri Saulkrastu novadā snieguši atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Pēc pasākuma Mācītājmuižā pie tējas un kafijas turpināsies sarunas par notikumiem Ukrainā.
🇺🇦 Arī Saulkrastu sporta un ģimeņu centrs aicina ikvienu iesaistīties akcijā “Sauli un mieru Ukrainai!”.
✔️ No 20. līdz 24.februārim plkst. 14.00-16.00 nāc uz Saulkrastu sporta un ģimeņu centru (Raiņa ielā 7, Saulkrastos, vai Atpūtas ielā 1d, Zvejniekciemā) un kopā veidosim saulespuķu dārzu uzgleznojot, uzzīmējot katrs vismaz vienu ziedu!
✔️ Ja Tev nav iespēja atnākt uz centru, bet vēlies iesaistīties, atnes savu saulespuķes zīmējumu/gleznojumu uz Raiņa ielu 7 piektdien, 24. februārī no plkst. 14.00 -16.00.
Darbi būs skatāmi no 24.02. Saulkrastu sporta un ģimeņu centra, Raiņa ielā 7 skatlogos.