✔️ Šonedēļ, 23.februārī, pl.17.30 Saulkrastos, Raiņa ielā 8, Saulkrastu novada pašvaldības ēkas zālē notiks cikla ”Atklāj Saulkrastus no jauna!” otrā tikšanās.
✔️ Saistošos stāstos par Saulkrastu novada vēsturi dalīsies divi viesi:
▶️ Saulkrastu velosipēdu muzeja īpašnieks un vēstures entuziasts Jānis Seregins ar tēmu “Burukuģu būve Saulkrastu novada piekrastē no 1857.-1913. gadam”;
▶️ Medicīnas vēsturniece Maija Pozemkovska ar tēmu “Latvijas Bērnu Palīdzības Savienība un tās bērnu kolonija ”Rūķīši” Saulkrastos”.
✔️ Aicināti gan pašvaldības darbinieki, gan ikviens interesents!
Lekcijas tiks ierakstītas un video būs skatāms www.saulkrasti.lv.
✔️ Vakara noslēgumā būs atvēlēts laiks pie tējas tases uzdot jautājumus lektoriem. Plānotais pasākuma laiks – 1,5 stundas, atkarībā no diskusiju ilguma.
✔️ Atsaucoties sākotnējai Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja Normunda Līča vēlmei iepazīstināt pašvaldības darbiniekus ar novada vēsturi, Saulkrastu kultūras centrs rīkotā pirmā tikšanās 26. janvārī pulcēja lielu klausītāju skaitu no visa novada. Tie, kuri klātienē nevarēja ierasties, labprāt izmantoja iespēju noklausīties lekciju videoierakstus.
✔️ Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un video tiks ievietots pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.