Piedāvājam spert soli prom no ikdienas un izbaudīt to!

Pabažu ezerkrasta estrādē būs iespēja viesoties četros brīvdabas kino vakaros, kuros baudīt Latvijas kino meistardarbus, kā arī izzināt filmu tapšanas aizkulises, tiekoties ar filmu pārstāvjiem.

Brīvdabas kino vakaros dalība ir bez maksas. Droši ņemt līdzi pledus, lai filmas baudīšana būtu tīkamāka. Līdzās esošajā Pabažu ezerkrasta estrādē būs iespējams iegādāties uzkodas un spirdzinājumus.

6.augusts plkst. 21.30

Pilnmetrāžas debijas spēlfilma Bedre

Vecuma ierobežojums: 12+

Tikšanās ar filmas režisori Daci Pūci

Apraksts:

Filma atklāj mūsdienu sabiedrības šķērsgriezumu, skarot vairākas aktuālas tēmas — bērni, savstarpēja iecietība un atvērtība pret citādo.

 

  1. augusts

Plkst. 21.00

Par zaļu pat vēl zaļāks

Zvejniekciema deju grupas Fractus koncerts

Plkst. 21.30

Pusaudžu komēdija Tizlenes

Tikšanās ar filmas režisori Martu Elīnu Martinsoni

Apraksts:

Aizraujošā komēdija ļaus Tev atgriezties skolas solā!

  1. gads. Klases apsmietākās meitenes ir nolēmušas izmainīt dzīvi un kļūt par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no tīņu filmām, draudzenes nolemj, ka nepieciešams izlaidumā ierasties ar klases krutākajiem čaļiem. Taču, kad plāns gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, kas ir svarīgāks – popularitāte vai draudzenes.

 

  1. augusts plkst. 21.30

Satīriska komēdija Ūdens garša

Tikšanās ar filmas režisoru Matīsu Kažu

Apraksts:

Filma ir satīra par brīvo gribu, sekošanu viedokļu burbuļiem un pretrunīgu pasaules uzskatu līdzāspastāvēšanu.

Katrīna (Iveta Pole) ir žurnāliste, kas pēta noslēpumainu organizāciju, kuru vada plašu popularitāti ieguvušais Meistars (Vilis Daudziņš) kopā ar saviem palīgiem Aldi (Andris Keišs) un Igoru (Jānis Skutelis).

 

28. augusts plkst. 21.30

Dokumentālā filma Mēs gribējām izmainīt pasauli

Tikšanās ar filmas režisori Aiju Bley

Apraksts:

Pilnmetrāžas dokumentāla filma par rokenrolu mūža garumā.

Trīs draugi, suns un rokenrols dokumentālajā filmā par piecdesmitgadīgiem sapņotājiem, kuri izvēlējušies nekad nepieaugt. Tomēr laiks katru konfrontē ar jaunības ideāliem: Skrips saduras ar tiesu sistēmu, Rudaks atsakās no alkohola, bet Latvijas pankroka karalis Dambis pārvērties par kapitālistu.