Saulkrastu estrādē koncerts “Upē naktī pīles kliedz” 2024. gada 2. augusts, 19:00

leģendārā aktiera Edgara Liepiņa manierē

ar kārtīgu zaļumballi vakarā.

Leģendārajam latviešu aktierim un dziedātājam Edgaram Liepiņam (1928 – 1995), šogad aprit 95 un 2.augusta vakarā plkst.19.00 Saulkrastu estrādē izskanēs koncerts “Upē naktī pīles kliedz”, kurā piedalīsies šarmantais aktieris Edgars Pujāts un viņa dēls – dziedātājs Kristaps Pujāts, un pēc koncerta zaļumballi spēlēs grupa “Pipari”.

Koncertā klausītāji kopā ar abiem māksliniekiem aicināti izdziedāt gan populārākās dziesmas no Edgara Liepiņa repertuāra: “Lācītis”, “Idille”, “Upē naktī pīles kliedz”, “Lora” u.c. (jāpiebilst, ka vairāku dziesmu tapšanā savu roku pielicis arī pats Edgars Liepiņš), gan no Kristapa un Edgara repertuāra: “Veltījums mīlestībai”, “Rudzupuķes”, “Atgriešanās”, “Vēl tevi mīlēt»”, “Ar mīlestības pinekļiem”, “Vientuļais vilks”, “Māmiņ, mana māmulīte” u.c. Protams, neiztrūks arī joki un, iespējams, kāda dzejas rinda.

“Liepiņš bija kā skabarga, kā saturs, kā velns…Viņam dzīvē visa bija par maz.. Par maz ar pareizu dzīvi, par maz ar pareizu uzvedību, spožām lomām teātrī, mīļām meitenēm un tautas gavilēm. Viņš nāca ačgārns pie mums…Bet vai īstenībā laikmets nebija ačgārns un uz rokam nestaigāja vis Edžus, bet laiks, kurā mēs dzīvojām un kuram viņš vēlēja sevi visu,” aicinot uz koncertu, saka Edgars Pujāts, kura repertuārā Edžus dziedātās dziesmas ir jau ilgus gadus.