Pabažu ezerkrasta estrāde

  1. jūlijā plkst. 17.00

Koncerts Flamenko dejā un dzejā

Flamenko maģiju uzburs deju studija Sol Flamenco, vadītāja Ilvija Saulīte.

Ieeja brīva. Stipra lietus gadījumā pasākums notiks Pabažu kultūras namā

Apraksts:

 Pabažu ezerkrasta estrāde aicina iepazīt flamenko dejā un dzejā Spānisko noskaņu vakarā  Pabažu ezerkrasta estrāde 14. jūlijā plkst. 17.00 atdzīvosies ar karstasinīgu dejotāju enerģiju, aizraujošu flamenko melodiju pavadījumā.

Flamenko deju studijas Sol Flamenco dejotājas caur deju un kustībām stāstīs par prieku un mīlestību, par ilgošanos un sāpēm, atspoguļojot spāņu dzejnieka Federiko Garsijas Lorkas poētiskās dzejas laikmetu.

Flamenko dejā, tāpat kā Lorkas liriskajā dzejā, emocijas iedegās kā uguns, dvēseles ritms izpaužas caur katru soli, katru papēžu piesitienu un katru vārdu, aizvedot skatītājus uz pasauli, kur emocijām nav robežu.

Deju studija “Sol Flamenco”  apvieno interesantas un sievišķīgas personības, kuru sirdis valdzina deja un flamenko māksla – aizraujoša, emocionāla un spēcīga spāņu temperamenta piepildīta. Studiju vada pieredzējusi flamenko pasniedzēja un dejotāja Ilvija Saulīte.  “Sol Flamenco” organizē iedvesmojošas vasaras nometnes, meistarklases ar pasniedzējiem no Spānijas , tematiskus koncertus un spāņu kultūras vakarus.

“Izdejo dzīvi ar sauli sirdī” ir mūsu devīze un aicinājums! Saule ir arī mūžīgās kustības un dzīves simbols, kas neapšaubāmi raksturo dejas būtību.

Stipra lietus gadījumā pasākums notiks Pabažu kultūras namā.

Ieeja bez maksas.