Otrdien, 14. februārī, plkst. 19.00 Sējas kultūras namā būs skatāma režisores Rēzijas Kalniņas komiska drāma “Viņa-Viņš-Viņa?” pēc A. R. Gērnija lugas “Silvija” motīviem. No angļu valodas tulkojuši Uģis Segliņš un Skaidrīte Rubene. Biļetes cena 10 EUR, biļetes nopērkamas www.ekase.lv  un izrādes dienā Sējas kultūras namā.

Izrādes režisore – Rēzija Kalniņa, horeogrāfe un režisores asistente – Linda Kalniņa. Lomās: Zane Jančevska, Jānis Skanis, Laura Erdlāne, Andris Morkāns.

Mēs. Mēs ejam kopā. Un… nez kāpēc šķiet – katrs savā virzienā. Mēs skatāmies. Neredzam. Mēs klausāmies. Nedzirdam. Mēs gaidām, pieprasām viens no otra, bet vai spējam patiesi sajust?… Esam aizmirsuši, kā tas ir – sarunāties. Runāt par būtisko. Bet kas ir patiesi Būtisks?…

Būtisks ir tas brīdis, tas pagrieziena punkts, kad beidzot ieraugām, sadzirdam viens otru, bet galvenais – paši sevi. Kad klēpī ielec Atklāsme – nebaidies būt tu pats/-i! Atveries beznosacījumu mīlestībai, nebaidies no instinktiem un ļauj sev būt! Būt tādam, kāds/-a tu Patiesi esi.

Mēs iemācāmies sarunāties bez vārdiem. Just viens otru. Būt sev. Viens otram.

Vai spējam cieņpilni pamosties patiesai Dzīvei?…