Izdrukāt piedāvājumu un atlaižu kodus

 

Baltā kāpa, Vides dizaina parks un Saulrieta taka. Rīgas iela 10, Saulkrasti

https://www.visitsaulkrasti.lv/objekts/balta-kapa/

Baltā kāpa ir viena no raksturīgākajām Saulkrastu vietām. No tās paveras skaists skats uz jūru, Inčupes grīvu un plašo pludmali. Pie Baltās kāpas, apskatāmi vairāki interesanti vides objekti, kas mudina ieklausīties un ieskatīties dabā vērīgāk. Ežu mamma Frīda un zaķis Fredis draudzīgi aicina apmeklētājus nemēslot, kā arī doties dabā klusi – netrokšņojot.

Saulrieta taka vijas no Baltās kāpas līdz Saulkrastu centram apmēram 4 km garumā. To ejot, iespējams apskatīt Saulkrastu jūrmalai raksturīgo ainavu – plašo, smilšaino pludmali, priekškāpas, Pēterupi un kāpu meža dižpriedes.

Nogurušiem bērnu prātiem taka piedāvā atpūsties rotaļu laukumos un izsalkušos vēderus ļaus pabarot iekārtotās piknika vietās. Tās ir pieejamas gan takas sākumā Baltajā kāpā, gan takas finišā – Jūras parkā.

 

Aģes upe un Zvejniekciema akmeņainā pludmale. Atpūtas iela 1B, Zvejniekciems

https://www.visitsaulkrasti.lv/objekts/zvejniekciems-un-skultes-osta/

Labākais veids, kā iepazīt un atklāt Zvejniekciema šarmu, ir doties pārgājienā. Aicinām vienas dienas pastaigā, izbaudot akmeņaino piekrasti un ievērojamākās ciema apskates vietas. Zvejniekciems un tā akmeņainā pludmale ir mākslinieku un fotogrāfu iecienītākā Saulkrastu piekrastes daļa. Zvejniekciema akmeņainā pludmale sākas aiz Kuņurdziņas un stiepjas līdz Skultes ostai. Tālāk var doties pastaigā gar Aģes upes promenādi un bezbailīgajiem izbaudīt Skultes ostas Ziemeļa molu.

 

Saulkrastu Velosipēdu muzejs. Rīgas iela 44a, Saulkrasti

https://www.velomuseum.lv/

info@velomuseum.lv, t: 28883160

Velosipēdu muzejs Saulkrastos pievilina apmeklētājus ar senatnes gaisotni un interesanto kolekciju. Par unikālu vēstures liecinieci kļuvusi tēva Jāņa un dēla Gunta Seregina velosipēdu kolekcija. Muzejā aplūkojams viens no pirmajiem augstrata divriteņiem, velosipēds ar pirmajām piepūšamajām riepām un pat koka divritenis. Kolekcijā plaši pārstāvētas dažādas lietas, kas saistītas ar divriteņu lietošanu, riteņbraukšanas sportu, biedrībām un velosipēdu ražošanu. Turklāt kolekcija visu laiku tiek papildināta. Muzeja apmeklējums gida pavadījumā ar saistošu stāstījumu.

Skolēniem ieeja 2 EUR, skolotājam bez maksas, gida pakalpojumi bez maksas.

 

Reiņa Kaudzītes dārza namiņš. Skolas iela 19, Saulkrasti

https://www.visitsaulkrasti.lv/objekts/reina-kaudzisa-darza-namins/

kaudzitesnamins@saulkrasti.lv, t: 22036004

Namiņā aplūkojami dažādi 20. gs. sākuma priekšmeti, no kuriem lielākā daļa saistīti ar šo Latvijas kultūrvēsturē nozīmīgo personību un viņa dzīves biedri Karlīni Damrozi. Ekspozīcija veidota no mēbelēm, traukiem, sadzīves priekšmetiem, darba rīkiem, fotogrāfijām u.c. Protams, aiz katras ekspozīcijas, svarīgāks par pašiem priekšmetiem, ir stāsts par cilvēkiem, ar kuriem tie saistīti. Reiņa Kaudzītes namiņa apmeklējuma laikā varēs uzzināt daudz interesanta gan par R. Kaudzītes darbiem, gan dzīvi un uzskatiem. Dārzā pie ēkas atrodas “Kaimiņu soliņš” un ceļa rādītājs ar norādēm, kur rakstnieks savulaik ceļojis. Šobrīd šī ir vienīgā pastāvīgā ekspozīcija, kuru uztur Saulkrastu pašvaldība.

Ieeja: Bez maksas. Lai pieteiktu ekskursiju zvaniet: 22036004.

 

Pirts muzejs. “Pirts muzejs”, Sejas pag., Saulkrastu novads

https://www.pirtsmuzejs.lv/

pirtsmuzejs@inbox.lv, t: 28355778

Pirts muzejs ir izcila izziņas un aktīvās atpūtas vieta gan skolēniem, gan ikkatram, kurš vēlas iepazīt pirti, klausoties zinoša gida stāstījumā. Pašlaik muzeja ekspozīciju veido no Latvijas novadiem atvestās dažādu veidu pirtis. Muzejā apskatāma arī seno vafeļu pannu kolekcija un tējas glāžu turētāju kolekcija.

Skolēniem ieeja 1 EUR, gida pakalpojumi 15 EUR.

 

Lauku sēta “Priežkalni”. Priežkalni, Sejas pag., Saulkrastu novads

https://www.visitsaulkrasti.lv/objekts/priezkalni/

priezkalni12@inbox.lv, t: 29199265

Piedzīvojiet pozitīvas emocijas, tiekoties ar plašo mājdzīvnieku saimi. Bioloģiskajā zemnieku saimniecībā “Priežkalni” var paciemoties trušu dārzā, uzcienāt kaziņas, apskatīt aitas, govis, dažādus mājputnus un zirgus. Saimniecībā ar klasesbiedriem var uzrīkot pikniku vai ieturēt launagu labiekārtotā vietā ar lapeni, organizēt tematiskos pasākumus un bērnu ballītes. Jaunāko klašu skolēni var doties izjādē ar poniju.

Sezonu uzsāk no 1. maija. Ieeja skolēniem 2.40 EUR (grupām virs 10).

 

Augustes iedvesmas dārzs. “Strautiņi”, Pabaži, Sējas pagasts, Saulkrastu novads

https://www.visitsaulkrasti.lv/objekts/augustes-iedvesmu-darzs/

iedvesmasdarzs@gmail.com, t: 26401764

Augustes iedvesmas dārzs vienlaikus ir brīnišķīga vieta, kur pavadīt brīvo laiku, būt kopā ar draugiem un nodoties radošām izpausmēm. Piemērota klases fotosesijām, dažādām spēlēm un piknika sarīkošanai ar ugunskuru. Pavasarī Augustes iedvesmas dārzs priecēs savus apmeklētājus ar krāšņu sīpolpuķu ziedēšanu. Vairāk nekā 20 000 tulpju, narcišu un hiacinšu uzplauks gan dobēs, gan augstajās kastēs, veidojot ziedu mandalu un citus skaistus rakstus.

Atvērts no maija. Ieeja pieaugušajiem 3.50 EUR, skolēniem 1.50 EUR, bērniem (līdz 7 gadu vecumam) bez maksas.

!!!! Piesakot savu grupu un uzrādot īpašā piedāvājuma kvadrātkodu skolēnu grupām piknika vieta un tēja bez maksas. !!!! (kvadrātkodu meklē pielikumā pdf failā)

 

Skolēnu peintbola spēle. Rīgas iela 44a, Saulkrasti

https://busas.lv/

info@busas.lv, t: 26785909

Beidzot ir iespēja izkustēties kopā ar klasesbiedriem kārtīgā peintbola cīņā!

Pavasara 2023 piedāvājums skolēniem. Cena skolēnam – 10 EUR.

!!!! Noskenējot Saulkrastu ekskursijas piedāvājuma kodu un piesakot savu skolēnu grupu, saņemiet dāvanā 500 peintbola lodītes!!!! (kvadrātkodu meklē pielikumā pdf failā)

Skolēnu grupas nosacījumi*:

– Grupā ne mazāk kā 15 skolnieki;

– Skolēnu akcijas piedāvājums darbojas tikai darba dienās;

– Skolēnu grupa jāpiesaka 2-4 darba dienu laikā;

– Papildus peintbola lodītes: 100 gb – 4 EUR.

Papildus pieejami pakalpojumi:

– Iespēja pasūtīt maltīti Jums norādītajā laikā (picas, burgeri utt). Bez maksas piegāde! Pakalpojuma sniedzējs: Saulkrastu gardumi!

 

Tiekamies Saulkrastu novadā!

https://www.visitsaulkrasti.lv/

Dokumenti lejuplādei