Ikgadējais Junior Achievement Latvia organizētais karjeras pasākums skolēniem “Ēnu diena” šogad norisināsies 5. aprīlī.
Ēnu diena ir lieliska iespēja gūt lielāku skaidrību par savu nākotnes karjeras izvēli, kā arī ielūkoties sev interesējošās profesijas ikdienā un redzēt to, ko neredz citi. Piesakies!
Ēnas gatavi uzņemt arī Saulkrastu novada pašvaldības darbinieki:
⏺ Ja vēlies kļūt par vadītāju, tad piesakies ēnot Saulkrastu novada domes priekšsēdētāju Normundu Līci un priekšsēdētāja vietniekus Ervīnu Grāvīti un Gunti Liepiņu.
⏺ Interesē klientu apkalpošanas centra ikdiena, lietvedības procesi? Ēno Saulkrastu novada klientu apkalpošanas centra speciālistus.
⏺ Kā radoši strādāt PR nozarē pašvaldībā? Kā veidot fotosesijas, maketēt plakātus un strādāt ar zīmolu? Ēno Komunikācijas un tūrisma nodaļā.
⏺ Kultūras produktu jaunradīšana, novadpētniecība, tautas jaunrades veicināšana, kā organizēt kultūras dzīvi novadā, lai būtu dažādība? Uz šiem jautājumiem vislabāk atbildēs Saulkrastu kultūras centra komanda.
Pašvaldībā strādā vēl virkne dažādu nozaru profesionāļi juristi, personāla speciālisti, grāmatveži u.c. profesionāļi. Dari mums zināmu savu izvēli. Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt Saulkrastu novada vakances “Ēnu dienas 2023” oficiālajā tīmekļa vietnē enudiena.lv/vakances un iesniegt savu pieteikumu, īsi raksturojot sevi.