Iekrāso savu vasaru, dodies baudīt mākslu un apciemo mazo Meksiku Saulkrastos, kur tapusi ekspozīcija par godu Frīdai Kālo. Baudot nesteidzīgu atpūtu Saulkrastos un domājot par to, kā padarīt savu atpūtas laiku Saulkrastos krāsaināku, iesakām apmeklēt Sandru un Džoni Delgalvjus, kuri izveidojuši unikālu ekspozīciju par godu Frīdai Kālo.
Arī Saulkrastu novada komunikācijas un tūrisma nodaļai bija tas gods apskatīt ekspozīciju un sarunāties ar mākslinieci Sandru Delgalvi.
Kolekcija sastāv no āra ekspozīcijas ar Sandras, Džoņa un citu mākslinieku gleznām un plašo māksliniecei un Meksikas kultūrai veltīto kolekciju.
Sandra aizrautīgi stāsta par lietām, kas nonākušas viņas kolekcijā. Liela daļa izstādīto priekšmetu ir gan pašas, gan draugu gādātas no dažādām valstīm. Aizraušanās ar Frīdu Kālo māksliniecei Sandrai ir kopš 2014. gada, kad tapa pirmā glezna. Šogad ir svarīgs gads, jo Frīdai Kālo aprit 115 gadi.
Ekspozīcija būs aplūkojama līdz šīs vasaras beigām.
Ja vēlaties aplūkot mākslinieku veidoto ekspozīciju un sajust daļu Meksikas, iepriekš jāsazinās, zvanot pa tālr. 29181798 (Sandra Delgalve).
Adrese: Lazdu iela 22, Saulkrasti
Ieejas maksa: ziedojums