Arī Visit Saulkrasti apmeklēja ceptuves atklāšanu. Jau pie durvīm gaisā sajutām virmojam kūciņu un kanēļa smaržu. Katrs šeit atradīs sev sirdij kāroto. Sāļos groziņus, ar ko remdēt izsalkumu. Kraukšķīgās Pavlovas, bērnības garšas riekstiņus un žagariņus. No plašās izvēles apjūkam, jo katra maizīte ir cepta ar mīlestību un ar īpašo sajūtu – šodien to vēlos nogaršot. Bet aiz pīrādziņu smaržas un riekstiņu kraukšķīguma, aiz gardumu gaisīguma stāv arī darītāji!

Kā atklāšanas pasākumā atzina SIA Superpīrāgs īpašniece Ilze Kalviša: “Mums vajadzēja lielu drosmi, lai pieņemtu šādu soli pārcelties uz centru. Bet pārmaiņām saskatījām daudz ieguvumu, jo jaunās telpas mums ir daudz plašākas. Tas mums ļaus labāk attīstīties, paplašināt sortimentu un apjomu. Drīz arī sagaidīsim jaunumus, ar ko priecēt Saulkrastu iedzīvotāju un ciemiņu īpašās garšas kārpiņas. Esmu ļoti gandarīta par manu stipro komandu, kas iedrošināja mani spert šo soli un pauda gatavību palīdzēt, deva spēku man turpināt. Pārcelšanās no Bērzu ielas ceptuves nebija viegla, saskārāmies ar daudz izaicinājumiem. Piemēram, svētdien vēl cepām gardumus vecajā ceptuvē, bet otrdien jau gatavojām šeit. Bez manas atbalsta komandas tas nebūtu iespējams.”

“Saulkrastu gardumu” ceptuves vēsture aizsākās 2009. gadā, kad globālās finanšu krīzes laikā Kalvišu ģimene zaudēja ienākumu avotu un bija spiesti meklēt virzienu, kurā attīstīt savu biznesu. Tika nolemts mēģināt veiksmi jomā, kas ir arī Ilzes sirdslieta – konditorejā. Liels darbs tika ieguldīts receptūru izveidē, jo, saprotams, ka, lai iegūtu klientu interesi un uzticību, piedāvājumam jābūt īpašam. Akcents tika likts tieši uz dabīgu izejvielu izmantošanu.

Kā zināms – “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un arī ceptuvē attīstība nevarēja apstāties, tāpēc tika īpaši domāts par produkciju, ko piedāvāt tirdzniecībai vietējos veikalos, un tā tapa preču līnija “Saulkrastu gardumi”. Tika izstrādāts logo un izvēlēti stilīgi eko iepakojumi. Produkciju ar šo logo cilvēki sāka iegādāties kā suvenīru, kā dāvanu no Saulkrastiem.

Apsveicam “Saulkrastu gardumu” komandu un novēlam labu apetīti jaunās kafejnīcas viesiem.

“Saulkrastu gardumus” turpmāk varēsiet sastapt kafejnīcā/ceptuvē Ainažu ielā 9 un veikalā Bērzu ielā 3b.

 

Mājas lapa: https://superpirags.lv/

Facebook: https://www.facebook.com/saulkrastugardumi/

Instagram: https://www.instagram.com/saulkrastugardumi