Gada lielākais notikums Saulkrastos – novada svētki, notiks 8. un 9. jūlijā vairākās vietās: Jūras parkā, Pabažu ezerā, Meža parkā un Saulkrastu brīvdabas estrādē!
🎉 Gada lielākais pasākums Saulkrastu novada jauniešiem –
Jauniešu diena.
✔️ 8. jūlijā Jūras parkā! Pasākuma programma būs bagātīga: noskaidrosim Saulkrastu novada Jauniešu pludmales volejbola čempionus, ikvienam būs iespēja iesaistīties radošās darbnīcās un sportiskās aktivitātēs. 👍 Vakarā mūs priecēs muzikāli priekšnesumi no rolands če un ANNNA.
✔️ Ieelpo… izelpo, spodrini laivu, gādā airus, un 9. jūlija rītu sāc ar saullēkta koncertu uz Pabažu ezera kopā ar brāļu lietuviešu slaveno grupu un jogas himnas „Breath in” autoriem Daddy Was A Milkman. Atmosfēriskās popmūzikas karalis izpildīs iecienītākās grupas dziesmas. Arī šogad piedāvāsim iespēju rezervēt peldlīdzekli un to saņemt uz vietas pirms koncerta, taču, ņem vērā, ka laivu skaits ir ierobežots! Informācija drīzumā sekos.
🎉 9. jūlijā, visu dienu, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Saulkrastu Meža parkā notiks liela rosība. Dienas gaitā:
▶️ Svētku tirgus;
▶️ Mākslinieku iela;
▶️ Elitas Patmalnieces studija;
▶️ Bērnu pilsētiņa, amatiermākslas kolektīvu koncerts un vēl dažādi pārsteigumi.
✔️ Ar šī gada svētku devīzi „Ar saules gaismu un ozola spēku” aicinām Saulkrastu novada pašvaldības iestādes, mākslinieciskos kolektīvus, uzņēmumus, biedrības un iedzīvotājus piedalīties gājienā! No plkst. 10.00 sanāksim pie Saulkrastu sporta un ģimeņu centra sporta laukumā, lai plkst. 11.00 dotos vienotā svētku gājienā līdz Saulkrastu Meža parkam, kurā notiks Saulkrastu novada amatiermākslas kolektīvu un bērnu koncerti un dažādi priekšnesumi. 👍 Plkst. 14.00 uz skatuves kāps dienas galvenais viesis – uzlēcošā puišu apvienība Citi Zēni.
✔️ Bagātīga divu diena programma noslēgsies ar vakara svētku koncertu Saulkrastu brīvdabas estrādē. Plkst. 20.00 vakaru atklās Uldis Marhilevičs ar programmu „Marhils un draugi”, kurā piedalīsies dziedātāji Ivo Fomins, Ieva Kerēvica un instrumentālā grupa. Koncertā skanēs visplašākais repertuārs – dziesmas no dažādiem laikiem.
👍 Plkst. 21.30 uz skatuves kāps Intars Busulis & Abonementa orķestris. Koncertā skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas no I. Busuļa repertuāra. Vakara turpinājumā no plkst. 23.00 līdz 2.00 balle kopā ar Ati Ieviņu & The Rock Brothers. Dejas ar labāko latviešu un ārzemju pop-rock mūziku.
Vakara koncerts ar ieejas maksu. Biļetes www.bilesuparadize.lv, kultūras namā „Zvejniekciems” un Saulkrastu tūrisma informā-
cijas centrā.
Biļešu cena: 7 eiro
No 27. jūnijam līdz 9. jūlijam – 10 eiro
Bērniem līdz 11 gadiem(ieskaitot) – bez maksas
Ar pensionāru apliecību un „3+ Ģimenes karti” – 5 eiro
Visa pilsētas svētku programma ir pieejama vietnē www.saulkrasti.lv.
❤️ Liels paldies sponsoriem SIA GP Holding un terasei „Costa del Sol” par atsaucību un lielo atbalstu pasākuma tapšanā! Paldies Saulkrastu novada uzņēmējiem: peintbola parkam “Bušas”,
Saulkrastu tenisa kortiem, skaistumkopšanas salonam Mūna,
Ūdensmocis Saulkrastos, ceptuvei Saulkrastu gardumi, kafejnīcai “Abra” un krodziņam Saltwater par atbalstu!