Saulkrastu novada tūrisma informācijas centrs aicina novadniekus un viesus nenokavēt lielisku iespēju novērot interesantas dabas parādības, mākslinieciskus veidojumus upju iztekās jūrā, kā arī vienkārši mierīgās pastaigās kopā ar ģimeni uzkrāt enerģiju jaunai darba nedēļai.

Saulkrastu tūrisma informācijas centrs iesaka iecienītas vietas Saulkrastu novadā, kur doties vērot saulrietus:

  • Baltā Kāpa, no kuras paveras izcili skaists skats uz Rīgas jūras līci;
  • Zvejniekciema pludmale – vieta radošām dvēselēm, kur smelt iedvesmu;
  • Saulkrastu Jūras Parks – ieelpo spirdzinošo priežu smaržu un atpūtini kājas, sēžot uz kāda no soliņiem;
  • Saulkrastu Saulrieta taka – 3,6 km gara meža taka, kas stiepjas gar jūras piekrasti no Baltās kāpas līdz Saules tiltam. Tavam skatam pavērsies smilšu pludmale un mierpilnais kāpu mežs, kurā aplūkojamas 20 dižpriedes;
  • Dabas Parks Piejūra un Pludmale Inčupe – vieta mežonīgas dabas cienītājiem. Šeit saglabājusies neskarta daba, aizsargājami augi un savulaik ceļojoša kāpa.

Tiem, kuriem patīk garākas pastaigas novērtēs visu 17km garo Saulkrastu pludmali, kas ir daļa no Jūrtakas maršruta. Vairāk par “Jūrtakas” posmiem Saulkrastu novadā lasi – https://baltictrails.eu/lv/coastal/itinerary/3

 

Ar skaistākajām saulrietu bildēm Saulkrastu novadā, varat dalīties ar mums Facebook un Instagram, izmantojot birkas: #saulkrasti #zvejniekciems #saulkrastibeach #baltākāpa #visitsaulkrasti vai @visitsaulkrasti.

 

Vairāk informācijas par atpūtas iespējām Saulkrastu novadā – www.visitsaulkrasti.lv

 

Foto: Pēteris Gertners