23.aprīlī plkst.19.00 Jogas iesācēju ievadnodarbība ar sertificētu jogas skolotāju Ingu Astašenko.

Ievadnodarbībā iepazīsimies ar Jogas zināšanu pamatprincipiem, elpošanas un ķermeņa vingrinājumiem, koncentrēšanās metodēm, lai veicinātu ķermeņa veselību, prāta mieru un harmoniju, kas uzlabo dzīves kvalitāti visās jomās. Inga Astašenko ir jogas skolotāja ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.

  1. aprīlis plkst. 19.00 Atvērtais līnijdeju grupas “Sunbeach” mēģinājums ar Altu Bringinu. Līnijdejas apvieno cilvēkus visā pasaulē, tās ir kā sava veida brālība. Jebkurš dejotājs, sastopot “Sunbeach”, būs “savējais”.

25.aprīlis plkst. 18.30 Deju grupa “Dejo ar Desperado” ar Ingu Burkovu aicina pievienoties bērnus un jauniešus jautrā un aktīvā nodarbībā. “Dejo ar Desperado” – tā ir dzirksts jauniešu acīs, sirdīs un kājās!

  1. aprīlis plkst. 19.00 Flamenko deju meistarklase un paraugdemonstrējumi ar flamenko deju kluba “Duende” pasniedzēju Ilviju Saulīti. Flamenko aizvedīs kaislīgā dejas un izjūtu ekspresijā. Piedāvājam spānisku svētku noskaņu siltā un radošā atmosfērā. Ar sarkanu puķi matos un glāzi sarkanvīna aicinām flamenko cienītājas pievienoties krāšņai pavasara svinēšanai!
  2. aprīlis plkst. 13.00 Paraugdemonstrējumi: Gaisa lentes ar Luīzi Storoženko un mākslas vingrošana ar Adeli Loti Karnīti.

Gaisa vingrošana ir ideāls sporta veids –  moderns, skaists un aizraujošs sports ar cirka mākslas elementiem gaisa lentēs! Gaisa vingrošanas demonstrējumā redzēsiet akrobātikas, vingrošanas, fitnesa un dejas elementus.

Mākslas vingrošana ir daudzveidīgs un interesants sporta veids, kurā izpaužas skaistums, grācija un elegance

Mākslas vingrošanas demonstrējumā redzēsiet dažādus vingrojumu un elementu tehnikas, akrobātikas prasmes, lokanību, veiklību un māksliniecisku sniegumu.