Iepazīsti burvīgo Saulkrastu novadu saules ritmā. Aicinām izbaudīt daudzveidīgās māju kafejnīcu dienas 2023 piedāvātās iespējas Saulkrastos un atklāt vēl neiepazītus ceļojuma galamērķus.

Kaukāzs kazanā – Ikdienā Zivju grozs aicina apmeklēt un izbaudīt gardās vietējās zivis, kas pieejamas gan svaigā veidā, gan kūpinātas. Jāņa virtuve ir iekarojusi novadnieku sirdis ar savām aromātiskajām zivs zupām, ceptajām reņģītēm un dažādām smalkām zivs uzkodiņām. Garšīgā produkcija ir tikusi novērtēta Ostas svētkos, Mājas kafejnīcu dienās 2021 un Muzeja naktī. Ja vēlaties iepirkties svaigās zivīs, Jānis jums būs pieejams ar savu produkciju Skultes tirgū katru sestdienu rītu. Bet, ja vēlaties baudīt zivju delikateses savā mājā, aicina jūs apmeklēt Skolas ielā 29, Saulkrastos. Turklāt, lai papildinātu jūsu garšas pieredzi, par godu “Mājas kafejnīcu dienām 2023”varēs nobaudīt autentiskus Kaukāza ēdienus, kas ļaus izbaudīt garšu ceļojumu.

 

👉 Mājas kafejnīca Kaukāzs kazanā darbosies 2. septembrī
Darba laiks:
1. apmeklējuma laiks13:00-15:00
2. apmeklējuma laiks 17:00 -19:00
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās un laika rezervācija T. 20201021

Adrese: Skolas ielā 29, Saulkrastos, Saulkrastu novads, T. 20201021

Izbaudiet burvīgo piedzīvojumu dārza pasaulē, kur jūs baudīsiet ne vien maltīti, bet arī sajutīsiet ēdiena garšas, kas ir nākušas no pašu audzētiem dārzeņiem:

🔸️ Harčo

🔸️ Čahohbili

🔸️ Jēra gaļas dolmas

🔸️ Brinza, lavašs un zaļumi

Piedāvājuma cena: no cilvēka 30 eiro. Bērniem līdz 12 gadiem puscena.

Šie aizraujošie galamērķi un piedāvājumi Saulkrastu novadā nodrošina daudzveidīgu un neaizmirstamu pieredzi ikvienam ceļotājam. Neļauj garšīgām piedzīvojumu iespējām izvairīties un dodies atklāt Saulkrastu novada burvību jau šajās Māju kafejnīcu dienās!

 

Seko līdzi mūsu ierakstiem un iepazīsti Mājas kafejnīcu dienu 2023 dalībniekus Saulkrastu novadā!