Iepazīsti burvīgo Saulkrastu novadu saules ritmā. Aicinām izbaudīt daudzveidīgās Māju kafejnīcu dienas 2023 piedāvātās iespējas Saulkrastos un atklāt vēl neiepazītus ceļojuma galamērķus.

🌳 Netālu no Pabažu ezera atrodas atpūtas komplekss “Ritiņas”, kur šajā Mājas kafejnīcu dienās ģimene būs kopā, lai piedāvātu viesiem lielisku atpūtu. Kafejnīcā “Ŗitiņas” apmeklētājiem būs iespēja baudīt dabas tuvumu un mieru, kā arī gardus mājas ēdienus un citus vietējus labumus. Piedāvās ne tikai atpūšanos, bet arī iespēju iemēģināt roku sveču izgatavošanā, sveču meistara pavadībā.
 
👉 Mājas kafejnīca Ritiņas darbosies 2. septembrī no plkst. 12.00 līdz 18.00 un 3. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās un laika rezervācija t. 29384813. Pieteikties ne vēlāk kā 1 dienu pirms kafejnīcas apmeklējuma.
📌Adrese: Ritiņas, Pabaži, Sējas pagasts, Saulkrastu novads
T: 29384813
 
Šeit jūs varēsiet izjust lauku mieru, viesmīlību un izbaudīt izcilu trīs ēdienu maltīti:
🔸️ Uzkodas: Pikantā ķirbju zupa
🔸️ Pamatēdiens: Stirnu buka sautējums
🔸️ Deserts: Upeņu putas ar pienu; kafija un plātsmaize
🔸️ Bērnu ēdienkarte: Pašu gatavoti frī ar mērcīti
Piedāvājuma cena: Pieaugušajiem – 25eur, bērniem līdz 12 g.v. (75% porcija) 15eur
Starp maltītēm un pastaigām varēsiet aplūkot arī namamātes vectēva gleznu izstādi.
 
Šie aizraujošie galamērķi un piedāvājumi Saulkrastu novadā nodrošina daudzveidīgu un neaizmirstamu pieredzi ikvienam ceļotājam. Neļauj garšīgām piedzīvojumu iespējām izvairīties un dodies atklāt Saulkrastu novada burvību jau šajās Māju kafejnīcu dienās!
 
Seko līdzi mūsu ierakstiem un iepazīsti Mājas kafejnīcu dienu 2023 dalībniekus Saulkrastu novadā!