9. novembrī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā koša, dinamiska, vienā ritmā ar dabu veidotā dokumentālā ģimenes filma “Ozola mūžs”, kļūs par neaizmirstamu vizuālu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Latviju mīlēt mums palīdz varenie ozoli, jo ir mūsu simboli, mūsu iedvesmas un spēka devēji – mūsu spēkozoli! Lielie ozoli grezno Latviju. Esam stipri kā ozoli. Sējas ozols ir Saulkrastu novada simbols, tam piešķirts Latvijas dabas pieminekļa statuss un Eiropas gada koks Latvijā 2022. Koks ir ne tikai vairākus simtus gadu vecs un savā vērtē varens, tam tiek piedēvētas arī maģiskas spējas.

Pasaulē ir ļoti daudz skaistu koku ar stāstiem. Piedāvājam košu, dinamisku stāstu par ozolu Francijā, kurš, tāpat kā Sējas ozols, slēpj sevī veselu mikro kosmosu un kalpo par pajumti un pārtiku visiem tā iemītniekiem.

Divi izcili franču kino režisori Lorāns Šarbonjē un Mišels Sedū, kuri ļoti mīl dabu, neiedomājami ainaviskā Francijas reģionā pie Luāras upes ir pavadījuši nepilnu gadu, lai radītu piedzīvojumu filmu “Ozola mūžs”. Aktieru sastāvs ir iespaidīgs: vāveres, dzeņi, sīļi, skudras, peles. Vienā ritmā ar dabu veidotā filma, kļūs ne tikai par interesantu vizuālu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem , bet dāvās jaunas emocijas, kuras paspilgtinās īpaši filmai radītā mūzika. Ozola mūžs ir skaitāms gadu simtos, bet dažreiz pat tūkstošos. Ozols ir spēka un dabas varenības simbols.

Šo filmu īpaši rekomendējam, jo esam saņēmuši neskaitāmas pozitīvās atsauksmes no skatītājiem! Filma ideāli ir piemērota ģimenēm ar bērniem, jo ir rimta, harmoniska un ārkārtīgi skaista.

Žanrs: Ģimenes filma, dokumentāla filma. Bez vecuma ierobežojuma.

Filma ar dabas skaņām bez vārdiem. 1h 20min