Latvijas dzimšanas dienas mēnesī notiks “#Saulkrastuizaicinajums23”.
☑️ Izaicinājuma mērķis ir iesaistīt Saulkrastu novada iedzīvotājus piedalīties lietderīgā laika pavadīšanā, kā arī fiziskās formas un labsajūtas uzlabošanā caur sportiskām aktivitātēm.
☑️ Dalībnieku uzdevums ir no 2023. gada 1. novembra līdz 2023. gada 30. novembrim sakrāt 1400 minūtes dažādās sportiskās aktivitātēs.
☑️ Reģistrējies “#Saulkrastuizaicinajums23” un skrien, brauc ar velosipēdu, nūjo, dodies pastaigās vai pārgājienos, skrituļo, spēlē bumbu, izmanto ārtelpu vai iekštelpu trenažierus, dejo, nodarbojies ar aerobiku u.c.!
☑️ Kā piedalīties?
1) Reģistrējies platformā DistantRace
2) Pievieno lietotni vai servisu, kurā fiksēsi savus rezultātus (piemēram, Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Apple Watch u.c.), to vari izdarīt šeit: https://distantrace.com/lv/konts/socialie/
3) Iepazīsties ar izaicinājuma nolikumu: ej.uz/saizaicinajums23
4) Piesakies izaicinājumam #saulkrastuizaicinajums
5) Veicot fiziskas aktivitātes, ieslēdz lietotni savā viedierīcē
6) Veiktā aktivitāte tiks automātiski reģistrēta izaicinājumā (tā nevar būt īsāka par 30 minūtēm un garāka par 4 stundām)
7) Visi izaicinājuma dalībnieki, kuri būs izpildījuši nolikumā minētos nosacījumus, piedalīsies izlozē par JBL bezvada austiņām divās grupās:
– 1 balva grupā jaunieši (1998. – 2010. dzimšanas gads),
– 1 balva vecumā grupā 26+ (līdz 1997. dzimšanas gadam ieskaitot).
Neskaidrību gadījumā sazināties ar izaicinājuma rīkotāju, rakstot e-pastu uz monta.saksone@saulkrasti.lv
Aktīvo izaicinājumu “#Saulkrastuizaicinajums” organizē Saulkrastu novada pašvaldības iestāde “Saulkrastu sporta un ģimeņu centrs” sadarbībā ar SIA “Distant Race Management”.